Współpraca
Masz pomysł na wykorzystanie portalu eziny? Pisz do mnie!

Blog

eZiny - strefa wysokiej grywalności

Tajemniczy piąty ogród

mapa

Zastanawialiście się kiedyś ile tak naprawdę można mieć ogrodów? Nie? No to policzmy;). Pierwszy ogród dostajesz zaczynając grę, następny można odblokować od poziomu 8 – Łowca kretów za 90.000 kt. Kolejny ogród można odblokować po wykupieniu konta premium za 30 monet (ten ogródek też kosztuje 90.000 kt), to już trzy.

Czwarty ogródek – jak głoszą plotki – dostajemy po wypełnieniu 55 questu. Ale jak widzimy na mapie (po kliknięciu na nasz pojazd, rower, czy co tam macie :D ) jest jeszcze miejsce na piąty ogród (zobaczcie załączony obrazek poniżej). I co wy na to? Czy można mieć, aż pięć ogrodów? Napiszcie co o tym myślicie i skąd go można Waszym zdaniem wziąć! :)

 

Obrazki spreparowane prze zemnie aby łatwiej było wyobrazić sobie koncepcje piątego ogrodu :)
5ogrod25ogrod

 

20 Responses

 1. Łukasz

  jokohama :
  z 4 to nie wiem, zdjęcia są ale czy to prawda…….ale 5 ogrodu nie ma to tylko miejsce bo jest dużą mapka zielonej doliny i może się tak wydawać

  nie jest zastanawiające dla ciebie, że akurat zostało na mapie tyle miejsca żeby zmieścić piąty ogród i tyle żeby zostało tyle samo odstępu od końca kreski co na gorze?

 2. Pingback : Pięc ogrodów w Zielonym Imperium faktem | Zielone Imperium!

 3. zwierzaknwh

  nie ma pieciu ogrodow to tylko sciema na tych zdjeciach ktos nie ma premium a ma tylko jedno pole to jest doklejony gdy sie nie ma premium to nie widac trzeciego pola wcale znika nie dajcie sie nabrac badzcie spostrzegawczy i tak na przyszlosc CZYTAJCIE COS WIECEJ

 4. 1Basia1

  Widziałam na niemieckiej stronie o ZI że jest 106 questów. Za 106 quest jest piąty ogród. Na ten quest trzeba dać 82.896.475 marchewek. Po obliczeniu (jedna marchewka 0,01 kt na Farmie Brandolfa) wychodzi na to, że jeżeli chcemy je kupić to trzeba na nie wydać 4.973.788,50 kt.

 5. 1Basia1

  1Basia1 :
  Widziałam na niemieckiej stronie o ZI że jest 106 questów. Za 106 quest jest piąty ogród. Na ten quest trzeba dać 82.896.475 marchewek. Po obliczeniu (jedna marchewka 0,01 kt na Farmie Brandolfa) wychodzi na to, że jeżeli chcemy je kupić to trzeba na nie wydać 4.973.788,50 kt.

  przepraszam pomyliłam się: 1 marchewka kosztuje 0,06 kt na farmie

 6. kwiatowo15

  chyba ktoś sie tu robi jaja!!!
  zobaczcie na zdjęciach że ma dopiero poziom VEGA GURU
  na liście questów, 55 jest potrzebne 5555 oliwek a poziom VEGA GURU jeszcze oliwek nie ma
  zobaczcie sami
  na zdjęciu już ma 4 ogród
  i jakim prawem
  nie może jeszcze mieć

  Każda wersja(np:Polska,Niemiecka itd…) mają po tyle samo questów i piątego ogrodu nie można mieć.

 7. powyzej któregos trzycyfrowego questu zaczynaja sie bardzo trudne praktycznie nie mozliwe do zrobienia tzw. „questy imperatorskie”
  W nagrode z zrobienie któregos z nich dostajesz 5 ogród.Aby móc zrobic questy imperatorskie musisz miec wykonane wszystkie poprzednie questy. wpiszcie sobie w googlach „questy imperatorskie z zi” i wyskoczy wam cała lista tych quetow to tyle co wiem.

Zostaw komentarz