Współpraca
Masz pomysł na wykorzystanie portalu eziny? Pisz do mnie!

Blog

eZiny - strefa wysokiej grywalności

Gazetkowe Ogłoszenie: Czas Rozstania

gazeta

Na forum ZI moderator napisał:

Krasnoczytelnicy!
Przykro to stwierdzić, ale nie widzimy w wydawaniu gazetki sensu… Zawiera ona tylko monotonne bajki dla dzieci – oczywiście są i dorośli, którzy je czytają, ale jest ich bardzo mało. A nasi młodsi „czytelnicy” przeważnie oglądają gazetkę tylko na stronach „konkursy”, a inni zaś oglądają tylko „statystyki”… Na tych kilku stronach oglądanie gazetki się niestety kończy….

Nasz wkład, trud i cały czas idzie, można by rzecz – na marne, skoro gazetkę w całości przeczytają może niespełna 2% jej „fanatyków”… Szkoda po prostu marnować czasu na coś, co i tak zostaje odrzucone… Pomijam już fakt, że miłe uczucie to nie jest, kiedy robisz coś dla kogoś, a ten ktoś to odrzuca…Zmiana tematyki? Przejrzeliśmy wiele Waszych propozycji i żadna Nam się nie widzi, bo nie przyciągnęłaby wielu osób do jej uważniejszego czytania – tu pomysł m.in z wywiadami (ile można rozmawiać?), opisami serwerów: konkurencje, rywalizacja, itp (myślimy, że zainteresowani sytuacją na swoim serwerze, śledzą poszczególne zdarzenia, a nie tylko czytają streszczenia)…

A teraz pozwólcie, że opuścimy grono redakcji i będziemy życzyć powodzenia przyszłemu zespołowi, który może znajdzie coś, czym zainteresuje Graczy.

Pozdrawiamy, równocześnie się żegnając:
GrassVerge
Znachor
Arek

To oznacza, że już nie będzie Gazetki Zielonego Imperium (ZI-TIMES). Być może w przyszłości ją reaktywują.. zobaczymy. Do zobaczenia!

2 Responses

Zostaw komentarz