Współpraca
Masz pomysł na wykorzystanie portalu eziny? Pisz do mnie!

Blog

eZiny - strefa wysokiej grywalności

Kontrowersyjna wypowiedź czyli co myśli o nas Sonka

krasnal_kobieta

Przeglądając temat na oficjalnym forum Zielonego Imperium, w którym poinformowano nas o tym, że gazetka „ZI-times” została zamknięta natknąłem się na kontrowersyjną wypowiedź pracownika firmy Upjers GmbH & Co. KG (właściciela Zielonego Imperium) Administratora Gry posługującego się nickiem „Sonka„.

Administrator Gry „Sonka” nie ma najlepszego zdania o Polakach (czyli o mnie i o tobie też zapewnie nie). Zarzuca nam (czyli Polakom) malkontenctwo twierdząc, że taki jest każdy Polak. Cytat jej słów:

Zdaje się, że wieczne malkontenctwo to typowa postawa Polaka…

Przyznam się Wam, że ukuły mnie te słowa. Dlatego droga „Sonko” chciałbym abyś wiedziała, że postrzeganie świata przez pryzmat stereotypów i schematycznego „sztywnego” rozumowania jest charakterystyczny dla osobowości autorytarnej. Osobowość ta ma tendencję do idealizowania obrazu własnej grupy społecznej (zniemczeni Polacy?) i karania osób naruszających obowiązujące normy (powinniśmy uwielbiać gazetkę bo Ty tego chcesz?). Z tego powodu najprawdopodobniej stereotypizujesz relacje społeczne jak i członków innych grup (Polaków?).
Jeśli jestes Polką, to bardzo mi przykro, że konserwatywne metody wychowawcze, dyscyplina oraz kary których doświadczyłaś w dzieciństwie od swoich opiekunów uzależnianiająch okazywanie miłości od podporządkowania się im obecnie kreują Twoje negatywne zdanie o Polakach.

Oczywiście nie twierdzę, że twoja osobowość koresponduje w jaki kolwiek sposób z tą opisaną powyżej. Mogę się tylko tego domyślać a prawdę znasz tylko Ty. Zastanów się nad moimi słowami i jeśli czujesz, że mam rację – zmień się.

Aha i na koniec żeby było jasne – jako gracz oraz jako Polak – czuję się obrażony i oczekuję oficjalnych przeprosin na łamach oficjalnego forum gry Zielone Imperium z Twoich ust.

Pozdrawiam,
Łukasz

Dowód:

sonka

Zostaw komentarz