Współpraca
Masz pomysł na wykorzystanie portalu eziny? Pisz do mnie!

Blog

eZiny - strefa wysokiej grywalności

Oficjalny konkurs Upjers w Wolnych Farmerach

nasz_serwis

Przed chwila dostałem wiadomość na forum Wolnych Farmerów od jednego z administratorow o nowym konkursie organizowanym przez firmę Upjers.  Najprawdopodobniej aby wziąć udział w konkursie musisz posiadać konto na forum Wolnych Farmerów, jeśli je masz to przeczytaj reszte wpisu.

 

W celu wzięcia udziału w konkursie, wejdź na stronę: http://www.forum.wolnifarmerzy.pl/ i zaloguj się używając swoich danych konta forumowego.

Następnie przejdz do wiadomości klikając na odpowiedni link w górnym menu. Dostaliście tam instrukcję jak wziąć udział w konkursie. Po kliknięciu w specjalny link przesłany admina, otrzymasz dostęp do specjalnego formularza z pytaniami, na które trzeba odpowiedzieć w ciągu godziny – jeżeli zmieścisz się w tym czasie, poźniej ważne są już tylko punkty Pamiętaj: Czas jest liczony od chwili klikniecia w odpowiedni link na wyżej podanej stronie. Odpowiedzi należy umieścić w dodanych tam polach, po czym potwierdzić wysłanie, klikając odpowiedni przycisk. Pamiętaj: Wyslanych już odpowiedzi nie można edytować! Wyniki konkursu zostaną podane, gdy wszyscy uczestnicy wypełnią testy, jednakże nie później niż 27 stycznia.

Nagrody:

I miejsce - Konto premium na dwa miesiące! – Bonus-niespodzianka
II miejsce - Konto premium na półtora miesiąca! – Bonus-niespodzianka
III miejsce - Konto premium na miesiąc!
Miejsa IV-VIII – Dekoracje za kwotę 15 000 fT ze sklepu (do wyboru*) * – odpowiednie do posiadanego poziomu

1 Response

Zostaw komentarz