Współpraca
Masz pomysł na wykorzystanie portalu eziny? Pisz do mnie!

Blog

eZiny - strefa wysokiej grywalności

Bar koktajlowy

lodzikBar koktajlowy znajduje się w pobliżu łodzi powrotnej do oazy. W barze koktajlowym każdy gracz może obsłużyć klientów i zyskać za to punkty i plażotalary.

Obsługa klientów:
Wchodzimy do baru, wybieramy jednego z trzech spragnionych klientów. W chmurce nad głową klienta, znajduje się ogólne wyobrażenie koktajlu. Oczywiście możesz dowolnie eksperymentować. Może się zdarzyć, że nasz klientów w ogólne nie zna się na koktajlach i plecie jakieś bzdury.

Aby zacząć tworzenie, klikaj na produkty z półki, dorzuć trochę lodu i przeciągnij shaker w łapki koczkodana barmana, on wykona za Ciebie miksowanie koktajlu. Po paru sekundach ujrzysz werdykt. Możesz dostać dziesięć punktów, sto sześć albo nieskończoność punktów! W celu obsłużenia kolejnego klienta, po prostu kliknij na niego i ujrzysz kolejnych spragnionych.

Każdego dnia odwiedzi Cię maksymalnie 24 plażowiczów.

W momencie gdy obsłużysz już wszystkich klientów, pojawi się Dobra Wróżka Koktajlowa. Możesz zapłacić jej kilka monet, otrzymasz możliwość obsłużenia dodatkowych pięciu klientów! Na początkowych poziomach wróżka za takie czary życzy sobie jedną monetę, cena ta będzie stopniowo wzrastać!

© Dawid

Zostaw komentarz