Współpraca
Masz pomysł na wykorzystanie portalu eziny? Pisz do mnie!

Blog

eZiny - strefa wysokiej grywalności

Cennik ozdób w Zielonym Imperium cz.2

krasnal_zakupy

Jak widzicie w części 1, w której jest tabelka z cenami ozdób według mnie to totalna przesada żeby wystawiać takie ceny np: zjeżdżalnia ma 2 pola i kosztuje 600,000,00  mnie na takie coś nie stać więc nie kupuje ale jak niektórzy zainwestowali w gildie to ich prawie na nic nie stać! Zauważyliście że na targu niema niektórych ozdób i w statystykach nie ma tych rzeczy nawet na liście. To tylko dlatego że ceny są karygodnie za duże!!! Możecie to skomentować przysyłając e-maila na stronę redakcji oraz w komentarzach.

Pamiętajcie że tak nie powinno być!!!

7 Responses

 1. Pan Samochodzik

  Chętnie skomentuję – mam wrażenie, że osoba pisząca ten tekst ma 10 lat.
  Nie wytykając już się zasad interpunkcji, krzyczenie o wysokość cen nic nie da – zwłaszcza, że jest bezpodstawne. Ceny dekoracji są jak najbardziej dobre, nie rozumiem czepiania się faktu, że „Zjeżdżalnia” ma 2 pola i kosztuje 600000kt. Jest to dekoracja z najwyższym współczynnikiem punkty/pola, bo wynosi on aż 199,5. Dla przykładu – druga w rankingu „Piaskownica”, ma współczynnik 149,75 punktów na zajmowane 1 pole. Miejsce w ogrodzie jest cenne, a zatem za zajmującą zaledwie 2 pola dekorację warto dać tyle krasnotalarów. Zajmująca 1 pole „Ścieżka 4″ daje zaledwie 5 punktów – 5 punktów a 199,5 za 1 pole – widać różnicę?

 2. 1Basia1

  Panie Samochodziku ja mam pytanie do ciebie. A co to za różnica czy osoba ma 10 lat czy nie? Ja się zgadzam bez matematycznych obliczeń czy coś, że ceny są zabujcze. Jeżeli według ciebie są prawidłowe okey ale fajnie by było gdyby piaskownica nie kosztowała 150 monet tylko 25 albo 100 tysięcy kt. (Jak coś to mam 5 piaskownic do sprzedania wszelkie pytania na temat piaskownic do Śliczniutkowie z serwera 10 lub luknąć na targ bo tam też jest wystawiona ale na umowy ostrzegam taniej)

 3. Pan Samochodzik

  @1Basia1:
  Styl w jakim napisany został ten tekst, kilkukrotne potrójne wykrzykniki i brak ładu – z tego wnioskowałem, że autor ma 10 lat i może faktycznie nie był to zbyt konstruktywny i potrzebny komentarz.
  Powiadasz, że piaskownica mogłaby kosztować 25 monet albo 100000kt – a może powinni ją rozdawać codziennie za darmo? Przede wszystkim postaw się w roli twórcy gry, który stara się zachować jakiś ekonomiczny sens i porządek, naturalne jest to, że tworzone są dekoracje ciężkie jak i łatwe do zdobycia. Chwalisz się, że masz 5 piaskownic – ktokolwiek to czytający będzie pod wrażeniem, bo niełatwo się tego dorobić. Pomyśl teraz, gdy ta sama piaskownica kosztuje 25 monet lub 100000kt – czy posiadanie pięciu piaskownic na kimkolwiek zrobi wrażenie? Musisz zdawać sobie też sprawę z tego, że gra nie kończy się na zdobyciu kilku milionów punktów, gracze mają znacznie większe ambicje. Dla graczy z większymi poziomami muszą istnieć odpowiednie wyzwania, zatem muszą istnieć też odpowiednio ciężkie do zdobycia dekoracje.

Zostaw komentarz