Współpraca
Masz pomysł na wykorzystanie portalu eziny? Pisz do mnie!

Blog

eZiny - strefa wysokiej grywalności

Dodatkowy regał

wolnifarmerzy

Pierwsza półka dostępna jest od samego początku gry. Na półce umieszczane są automatycznie wszystkie dekoracje, nasiona jak i też produkty pochodzenia zwierzęcego. Należy pamiętać, że ozdoby zajmują zawsze w regale po dwa miejsca!

Dzięki wykonywaniu zadań (questów) można odblokować opcję zakupu dodatkowego regałów!

Drugi regał można zakupić po wykonaniu questu 18. Trzeba jednak zaznaczyć, że do wykupienia dodatkowego miejsca w postaci regału 3, potrzebne jest wykupione konto Premium. Aktywowane przez questy magazyny/ regały i farmy mogą zostać zakupione na ranczo.

Pytanie -> Nie mam Konta Premium / wystarczającej liczby wykonanych zadań, a brakuje mi miejsca!

Możesz zawsze wysłać umowę do samego siebie, podając swoją nazwę ogrodu jako odbiorcę. Gdy w regale zwolni Ci się już miejsce, po prostu anuluj wysłaną umowę, a produkty automatycznie wrócą na regał.

Pytanie -> Co się stanie z trzecim regałem, jeśli skończy mi się okres premium?

Jeśli Konto Premium się skończy, korzystanie z dodatkowej półki (półek) nie będzie już możliwe, a produkty, które znajdowały się na półce numer 3, stopniowo będą „przeskakiwać” na dostępne regały . Regał będzie jednakże czekał na Ciebie aż przedłużysz konto Premium! Gdy tylko to się stanie, bez żadnych opłat, będziesz znów mógł swobodnie korzystać z przywileju, jakim jest dodatkowe miejsce!

Żródło: forum.wolnifarmerzy.pl/viewtopic.php?f=26&t=11

Zostaw komentarz