Współpraca
Masz pomysł na wykorzystanie portalu eziny? Pisz do mnie!

Blog

eZiny - strefa wysokiej grywalności

Gildia

krasnal_kobieta_gildiaW grze ZIELONE IMPERIUM pojawiła się nowa opcja, czyli Gildia – stowarzyszenie kupieckie, do której mogą przystąpić wszyscy użytkownicy gry od poziomu VI. Jedna Gildia może posiadać maksymalnie 100 członków. Założyć ją może każdy, kto ma już odpowiedni poziom za kwotę 10 monet. Niestety w razie rozwiązania własnej Gildii, monety przepadają.

Co daje nam przystąpienie do Gildii ?… a więc jest to wyłącznie dodatek urozmaicający grę, dzięki któremu możemy wziąć udział w budowie cudu świata, kupując w szkółce leśnej kokosy za 1.777 kt i po wyrośnięciu z nich palm, przekazujemy je na budowę cudu. Kokosami w żadnym wypadku nie da się handlować. Jedna palma z jednego kokosa rośnie 35h i dostajemy za jej wyhodowanie 840 punktów. W szkółce leśnej oprócz kokosów, możemy też zakupić już wyhodowane palmy za kwotę 7.777 kt. Palma to gotowy wyrób , za który płacimy więcej i w każdej chwili możemy go przekazać naszej Gildii na budowę cudu świata. A czym jest ten „cud świata” ? Jest to zebranie przez naszą Gildię 777.777 palem, a każdy kto przyczynił się do jej wybudowania zostanie odznaczony medalem.

Aby przystąpić do Gildii wystarczy udać się do Zielonej Doliny a następnie odnaleźć strzałkę wskazującą Stowarzyszenie Ogrodników, następnie klikamy na Gildie i ich rejestr i wybieramy tę, do której chcemy przystąpić. Będąc już w Gildii, możemy wstąpić na spotkanie członków naszej Gildii , możemy także sprawdzić w statystykach jak zamożnych członków nasza Gidia posiada oraz wiele innych rzeczy.

Co zyskuję dzięki Gildii?:

– możesz sadzić orzechy kokosowe
– możesz nawiązywać nowe znajomości
– możesz brać udział w tworzeniu cudu świata
– możesz rywalizować z innymi Grupami

Tekst pochodzi ze strony zieloneimperium1.blogspot.com

Zostaw komentarz