Współpraca
Masz pomysł na wykorzystanie portalu eziny? Pisz do mnie!

Blog

eZiny - strefa wysokiej grywalności

Konto Premium

monety Konto Premium może zostać nabyte za pomocą monet. Jest one uruchamiane na tak długo, jak życzy sobie tego gracz. Jeden miesiąc Usług Premium kosztuje w chwili obecnej 30 monet.

Uwaga. Monety mozna nabyc na dwa sposoby. Albo kupujesz je na rynku za kt. – wirtualne pieniądze zielonego imperium, które zarabiasz sprzedając  warzywa i owoce albo mozesz kupic je za prawdziwe pieniadze.

W jaki sposób możesz zakupić monety dowiesz się, jeżeli klikniesz na mały żółty przycisk ‚C’ w górnym prawym rogu obok opcji ‚Wyloguj’ po zalogowani do Twojego konta w Zielonym Imperium. Jeżeli posiadasz wystarczajacą ilość monet, kliknij na przycisk ‚C’, a następnie na opcję ‚Wymień monety’.  Następnie wybierz liczbę miesięcy,  na jakie chciałbyś/chciałabyś uruchomić Konto Premiuim i potwierdź wprowadzone dane.  Jeżeli twoje Konto Premium zostało aktywowane,  na listwie obok przycisku ‚Wyloguj’ i ‚Usługi Premium’ powinen pojawić się mały żółty symbol z literką ‚P’ w środku. Możliwe jest, że w tym celu będziesz musiał się ponownie zalogować.

Konto Premium daje następujące możliwości:

* od poziomu 5 (Pomocnik w zbiorach) możesz kupić za 1.000 kt w Centrum Badawczym w Działkowie krasnopomocnika w podlewaniu (krasnopodlewacza ); * od poziomu 5 możesz kupić w sklepie z zabawkami w Działkowie różnego rodzaju pojazdy, które umożliwią Ci codzienne wycieczki do Działkowa (normalnie można się tam dostać tylko i wyłącznie w środy i soboty za pomocą autobusu); * od poziomu 8 (Łowca kretów) możesz za 90.000 kt zakupić dodatkowy ogród. W tym celu musisz kliknąć na odpowiedni symbol na mapie; * od poziomu 9 (Właściciel działki) możesz równiez nabyć za 10.000 kt dodatkowe miejsce w magazynie (w twoim regale). W tym celu musisz kliknąć na symbol altanki w lewym dolnym rogu strony; * posiadasz także specjalną mapę, za pomocą której możesz przenosić się bezpośrednio na targ. Pojawia się ona jednakże dopiero wówczas, kiedy zakupiłeś w sklepie z zabawkami pierwszy pojazd. * możesz ukryć pasek narzędzi upjers.

Uwaga:

W momencie, gdy upływa Twoje Konto Premium możliwość korzystania ze wszystkich Twoich dodatkowych uprawnień i sprzętów zostaje zawieszona do czasu, gdy nie odnowisz usługi. Nie musisz jednakże martwić się o to, że przy ponownej aktywacji Konta Premium będziesz musiał ponownie nabyć przedmioty lub uprawnienia. Wszystkie dotychczas nabyte przez Ciebie przedmioty zapisane są jako takie w bazach danych Zielonego Imperium

Informację o dokładnym czasie trwania twojego Konta Premium możesz sprawdzic na listwie menu po zalogowaniu do gry.

Zostaw komentarz