Współpraca
Masz pomysł na wykorzystanie portalu eziny? Pisz do mnie!

Blog

eZiny - strefa wysokiej grywalności

Konto Premium w Zielonym Imperium

zielony_swiat
Konto Premium oferuje sporo korzyści.

Od poziomu 5 możesz w Działkowie za 1.000,00 kt kupić na stałe pomocnika w podlewaniu. (Uwaga!: Pomocnik w podlewaniu pracuje tylko tak długo, jak długo aktywowane jest twoje Konto Premium. Nie tracisz go jednakże bezpowrotnie, kiedy twoje Konto Premium wygasa, tylko możesz ponownie go używać po reaktywacji konta bez konieczności ponownego zakupu krasnala pomocnika.

Poza tym, (również od poziomu 5), masz możliwość za 500,00 kt nabyć wypasioną brykę, która pozwoli ci skoczyć do obu miast i na targ w Zielonej Dolinie przez bezpośredni link. (Uwaga! Twoja bryka jest widoczna tylko w twoim czasie premium. Wraz z upływem czasu premium nie tracisz jej jednak definitywnie i będziesz mógł znowu z niej korzystać bez konieczności ponownego zakupu, gdy znów aktywujesz Konto Premium.)

Od poziomu 8 możesz kupić za 90.000,00 kt dodatkowy ogród. Jeżeli posiadasz Konto Premium, możesz także nabyć trzeci ogród, a od poziomu 9 dodatkowe miejsce w magazynie. Dodatkowy magazyn znajdziesz na dole po lewej stronie w altance. (Uwaga! Dodatkowe miejsce w magazynie i trzeci ogród są widoczne tylko i wyłącznie podczas czasu premium. Podobnie jak w przypadku pomocników i samochodu nie tracisz ich jednakże nieodwołalnie na wypadek deaktywacji Konta Premium i odzyskujesz znów bez konieczności ponownego zakupu wraz z reaktywacją Konta Premium.

Aby aktywować Konto Premium kliknij małe „c” obok klawisza Wyloguj. Aktywowanie Konta Premium będzie cię kosztowało 30 monet na miesiąc. Sam decydujesz o tym, na ile miesięcy aktywujesz Konto Premium, gdyż nie przedłuża się ono automatycznie.

Zostaw komentarz