Współpraca
Masz pomysł na wykorzystanie portalu eziny? Pisz do mnie!

Blog

eZiny - strefa wysokiej grywalności

Ogród pokazowy w Zielonym Imperium

ocena

Wszyscy gracze mogą w swoim profilu aktywować swój ogród pokazowy.

Opcja „Ogród pokazowy” pozwala ci zaprezentować ogród innym (wszystkim w sieci www, nie tylko graczom Zielonego Imperium) poprzez link do strony. Mogą oni oceniać twój ogród w skali od 1 do 10 punktów. Gdy wygrasz na twoim serwerze comiesięczny ranking pokazowych ogrodów, otrzymasz małą nagrodę…

Aktywuj Ogród pokazowy w twoim Profilu. W tym celu zaznacz w Profilu okienko „Edytuj”, a następnie kliknij na link „Edytuj”. W następnym okienku kliknij na pole po prawej i lewej stronie obok aparatu. Potem kliknij „Zapisz”. Przed zachowaniem obrazu możesz też zmienić kolor ramki otaczającej Ogród pokazowy. Kliknij na paletę kolorów i wybierz kolor, który ci się podoba. Po zachowaniu powróć do Profilu i zachowaj ustawienia, potem skopiuj link do ogrodu i umieść go w sygnaturach lub użyj jako obrazka na blogach i stronach www.

Uwaga! Częste błędy: Musisz aktywować Ogród pokazowy, żeby był widoczny dla innych – nie zapomnij o tym! Upewnij się także, że używasz odpowiedniego linka, który pokazuje dokładnie twój ogród. Nie kopiuj linka, który się ukazuje, podczas gdy edytujesz swój ogród.

Żródłó artykułu: zieleneimperium.blog.onet.pl