Współpraca
Masz pomysł na wykorzystanie portalu eziny? Pisz do mnie!

Blog

eZiny - strefa wysokiej grywalności

Oszustwo – jak nie zostać oszukanym?

krasnal_terorrysta1

Zacznę od tego, że dla mnie słowa ‚być oszukanym‚ znaczą tyle co ‚o cholera zablokowali mi konto!‚ :). A to z pewnością się stanie jeśli nie zapoznasz się z poniższym artykułem:). Przeglądając strony internetowe poświęcone Zielonemu Imperium można odnieść wrażenie, że wszyscy w tej grze oszukują. Nic bardziej mylnego! Tak jak w prawdziwym świecie tak i w internecie pełno jest oszustów, którzy chcą twoich pieniędzy w zamian obiecując cuda. Poniżej rozprawiam się z kilkoma mitami na temat oszukiwania w Zielonym Imperium. Uwaga: jeśli zdecydujesz się zastosować jeden z poniższych sposobów na oszukanie gry Zielone Imperium autor niniejszej strony nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wynikłe z tego konsekwencje! Robisz to wyłącznie na własne ryzyko (nie polecam!).

1. Metoda na sms od frajera:

Jeśli chcecie uzyskac boty do gry zielone imperium wyślijcie sms a o tresci UPJ 00000000 (UPJ koniecznie napiszcie DRUKOWANYMI LITERAMI i nie zapomnijcie o spacji !!!) pod numer 7668. Sam go stworzylem meczylem sie 5 miesiecy ale było warto Jeśli nie chcesz wieżyć to nie wierz ale stracisz na tym duzo.

witam chcecie cheaty czyli czity do zielone imperium ? jeśli chcecie wyślijcie darmowego sms w treści wpiszczie UPJ 00000000 napisz DRUKOWANYMI LITERAMI i nie zapomnij o spacji na numer 7668 uwaga sms jest za darmo !!!!!! gdy wyślesz darmowego sms przyjdzie ci wiadomość zwrotna z linkiem do pobrania !!!! cheat działa cały czas i jest nie do wykrycia a daje on to: wpisujesz w nim ile chcesz np marchewek a on ci to daje. Pamiętaj sms jest za darmo !!!!!!

Cześć! mam do dania bota do gry zielone imperium wiadomo co on robi zbiera zasiew i podlewa wybrane przez nas warzywa żeby dostać bota trzeba wysłać sms lecz on jest za 0zł więc sie opłeac po wysłaniu sms ja odsyłam sms z linkiem do strony z której pobieramy bota. Tak to działa: Wyślij SMSa o treści: UPJ w8417243 (UPJ koniecznie napisz DRUKOWANYMI LITERAMI i nie zapomnij o spacji !!!) pod numer 7668. Bot jest zaktualizowany i dział szybciej niż inne!!!

Czym są powyższe przykłady? To próba wyłudzenia Waszych pieniędzy! Wszystkie te teksty mają Cię skłonić do wysłania smsa pod numer 7668, pod którym naprawdę zamawia się monety – ale tylko dla właściciela konta w Zielonym Imperium o Numerze Identyfikacyjnym identycznym, z tym który wpisujesz w treści SMSa (czyli w naszym przypadku 00000000). Wysyłając takiego smsa kupujesz 11 monet za 7,35 PLN dla oszusta.

2. Taskery:

Tasker to program który służy do nagrania jakiejś czynności na komputerze, a potem możemy ją powtarzać przez określony przez nas czas.

Taki program wydaje się idealny bo jest prosty w działaniu i obsłudze. Zdziwię Was jeśli powiem, że.. nic bardziej mylnego? No cóż, ci z Was, którzy domyślają się, że prosty program jest prosty do wykrycia przez administratorów Zielonego Imperium mają rację. A dlaczego? Odpowiedz jest tak samo prosta jak i sam program. Taser nagrywa Wasze ruchy i kliknięcia myszki (makra) a potem je odtwarza.. oczywiście praktycznie zawsze w ten sam sposób! Taki program jest najłatwiejszy do wykrycia wystarczy, że serwery Zielonego Imperium sprawdzą kilka z Twoich zasiewów lub podlań i porównają czasy kliknięć – 100% wykrytych przypadków. Nie mówi się o tym głośno ale codziennie setki osób traci konta przez takie programy :(

3. Wtyczki do FireFoxa:

Wtyczki to dodatki potrzebne do poprawnego przeglądania niektórych stron, które usprawniają współpracę z (głównie komercyjnymi) programami zewnętrznymi (osadzanymi w przeglądarce) bądź oferują wyświetlanie treści nieobsługiwanych natywnie przez przeglądarkę, jak np. Adobe Acrobat, QuickTime, Flash czy RealPlayer. Wtyczki instaluje się również bezpośrednio ze stron Mozilli lub po kliknięciu w odpowiedni odnośnik na stronach (zastępujący miejsce, którego bez danego dodatku nie można wyświetlić).

Wtyczki tzw. pluginy do FireFoxa to kolejne proste w wykryciu skrypty. Wszystkie – bez wyjątku – wtyczki mają zakodowane wykonywanie pewnych niezmiennych funkcji. Administratorzy codziennie skanują grę w ich poszukiwaniu i dzięki temu wykrywają oszustów. A swoją drogą, jako że mottem przeglądarki FireFox jest:

We believe, that the internet should be public, open and accessible.

FireFox nie ukrywa przed grą jakie ma zainstalowane wtyczki.. Pozostawiam Wam do przemyślenia sens ich używania.

Zostaw komentarz