Współpraca
Masz pomysł na wykorzystanie portalu eziny? Pisz do mnie!

Blog

eZiny - strefa wysokiej grywalności

Regały

lodzikZadaniem półki po lewej stronie gry jest magazynowanie różnych przedmiotów. Mogą to być rośliny lub dekoracje. Na półce od początku gry znajdują się dwa słoiki z nasionkami. Pod słoikiem prezentowane są cyferki – pozostała ilość nasion.

Uwaga! Po najechaniu myszką na słoik wyświetla się graficznie przedstawiony poziom zapełnienia. Wcale nie jest on prawdziwy! Słoik pomieści podobno 2 miliony sadzonek, a przy tysiącu nasionek pokazuje się, że słoik jest pełny. To nie prawda!

Pełny regał:

Po osiągnięciu poziomu dziewiątego – Kumkwatdealer możesz za 10 000 pt dodatkowy regał. Musisz posiadać konto premium. W tym celu klikasz na symbol kłódki zamieszczony na chatce plażowej lewej dolnej części Twojej oazy. W przypadku posiadania dwóch regałów można za pomocą strzałek zmieniać pokazywane półki.
Poruszanie się między regałami za pomocą strzałek aktywne jest tylko u graczy z kontem premium. Jednak gdy nie posiadasz konta premium musisz przemieszczać się za pomocą altanki.

Drugi regał można otrzymać za wykonanie 45 questa. Z tego powodu ważne jest wykonywanie regularnie questów.

Jednak gdy nie masz konta premium, a masz pełny regał, to możesz pozbyć się danego towaru sprzedając go na targu albo wysłać samemu sobie poprzez umowy. Potem wystarczy odrzucić umowę i nasionka wracają na półkę.

© Dawid

Zostaw komentarz