Współpraca
Masz pomysł na wykorzystanie portalu eziny? Pisz do mnie!

Blog

eZiny - strefa wysokiej grywalności

Twoje konto

czarnulekPraktycznie w każdej grze internetowej, każdy gracz może posiadać na tym samym świecie / serwerze tylko jedno konto! W Zagubionej Wyspie jest podobnie.

Każdy gracz posiada jedno konto. Oczywiście można grać na tym samym serwerze kontami z tym samym adresem IP komputera, oczywiście trzeba ten fakt zgłosić na forum Zagubionej Wyspy [tutaj].

Każdy gracz posiada także możliwość zresetowania / skasowania swojego konta. Tych opcji należy szukać w profilu. Proszę pamiętać, że zresetowanie konta do wartości wyjściowych skasuje dotychczasowe osiągnięcia i jest to proces nieodwracalny.  Jest to możliwe tylko wtedy gdy jeszcze nie osiągnęliśmy 5.000 punktów. W przypadku gdy przekroczymy tę liczbę musimy się skontaktować z administratorem. Przy resetowaniu konta stan monet i konto premium się nie zmienia. Obydwa procesy są nieodwracalne! Bądźcie ostrożni.

Nie wolno przekazywać osobom postronnym (trzecim) danych dostępu do konta. Jest to zabronione Zasadami gry i Ogólnymi Warunkami Umowy. Zakazane jest również przekazywanie, dzielenie, sprzedaż i kupno konta.

W przypadku gdy zapomnisz hasła, możesz je odzyskać za pomocą opcji „Zapomniałeś hasła” na stronie głównej gry.

© Dawid

Zostaw komentarz