Współpraca
Masz pomysł na wykorzystanie portalu eziny? Pisz do mnie!

Blog

eZiny - strefa wysokiej grywalności

Inne gry firmy Upjers

upjers

Na pewno wielu z Was pyta się jakie są jeszcze inne gry firmy Upjers poza Zielonym Imperium i Wolnymi Farmerami. W związku z tym postanowiłem napisać listę tych gier. Ciekawych zapraszam :)

Wauies
Obrazek

http://wauies.de/

Gra dla miłośników zwierząt, a w szczególności psów. Stajemy się w niej właścicielem czworonogów, o które dbamy.
Na początku mamy do wyboru 3 szczeniaczki, które staną się członkami naszej rodziny:
-Golden retriever
-Australian Shepherd
-Mongrel

Gdy wybierzemy naszego pupila, możemy zakupić dla niego różne akcesoria, trenować go, czesać, kąpać, po prostu wszystko, na co można sobie pozwolić :D
Gdy już wytrenujemy naszego pieseczka, możemy wybrać się na wystawę psów, gdzie za wygraną można zarobić spore pieniądze.

Gra jest przetłumaczona na język niemiecki i angielski.

——————————————————————————————————————————-

Kapi Regnum
Obrazek

http://www.kapi-regnum.com/

W dawnych czasach wybuchła wojna, gospodarka upada, nie ma żywności, ludzie cierpią… Zjawiamy się my! Zaczynamy nową historię!
Gra polega na tworzeniu własnej wioski, którą rozwijamy wedle własnego upodobania. Możemy stworzyć wioskę z aż 40 różnych budynków! Rozwijamy się ze zwykłej wioski do prawdziwej metropolii, w której każdy będzie chciał mieszkać.
Rozwijaj swoją gospodarkę i handluj z innymi wioskami!

Gra jest przetłumaczona na język niemiecki, angielski i holenderski.

—————————————————————————————————————————–

Kapilands
Obrazek

http://www.kapilands.com/

Masz dość nudnego życia? Zacznij życie biznesmena i stań się wielką szychą świata biznesu! W grze Kapilands rozwijamy swoją firmę tak, by stać na szczycie gospodarki. 40 różnych budynków do wybrania, 100 produktów do wyprodukowania, sam wybierz, jakim szefem chcesz zostać i co chcesz produkować!
Targuj się z innymi graczami, zarabiaj pieniądze i twórz coraz to nowe przedmioty, tylko ty decydujesz o losach własnej firmy!

Gra jest przetłumaczona na język niemiecki, angielski, holenderski, bułgarski i francuski.

———————————————————————————————————————-

Caribic Islands
Obrazek

http://www.caribicislands.com/

Gra dla ludzi żądnych przygód i ryzyka. Zawsze marzyłeś by pływać po morzach i oceanach? Nic trudnego, logujemy się na stronie gry Caribic Islands i wszystko przed nami!
Jesteś panem własnej wyspy, trenuj żołnierzy, twórz wioski i wysyłaj statki by atakowały i plądrowały morza! Twórz nowe bronie, stawiaj mury, tak, by powalić swoim ogromem wrogów. Nie czekaj na nic, atakuj swoich rywali i zgarniaj łupy.

Gra jest przetłumaczona na język niemiecki, angielski, holenderski, bułgarski i francuski.

————————————————————————————————————————

Xenyoo
Obrazek

http://www.xenyoo1.com/

Jesteś bogiem nad bogami, niesamowitym wojownikiem, który razem ze swoją drużyną wyrusza w przygodę. Walcz, zdobywaj poziomy, ulepszaj swoich wojowników w coraz to lepszy ekwipunek i umiejętności.
Przyłącz się do jednego z klanów i walcz u boku swoich przyjaciół i znajomych. Stań do walki w przeróżnych zawodach, które dostarczą chwile zabawy jak i chwile grozy. Zyskaj doświadczenie i respekt wśród innych wojowników. Nie miej litości! Walcz by wygrać!

Gra jest przetłumaczona na język niemiecki, angielski, holenderski i francuski.

————————————————————————————————————————–

Xenyoo-DW
Obrazek

http://www.xenyoo-dw.de/main.php?ref=

Xenyoo osiąga nowy wymiar! Jest to kontynuacja gry Xenyoo, która jest równie pasjonująca i wspaniała jak jej poprzednik. Nowe misje, ulepszone ruchy, jeszcze więcej Questów. Wszystko to czeka na ciebie w Xenyoo-DW. Nowy wygląd gry, jeszcze więcej akcji.

Gra w języku niemieckim.

——————————————————————————————————————————-

RumbleRace
Obrazek

http://www.pl.rumblerace.org/

Myślałeś kiedyś o zawodzie menadżera sportowego? Tutaj znajdziesz to czego szukasz, stań się szefem swojej własnej ekipy wyścigowej! 15 szalonych kierowców, 15 mechaników oraz 28 nieziemsko potężnych maszyn! 10 różnych typów wyścigów na 20 różnych mapach, wszystko to dla ciebie. Wybierz odpowiedni sprzęt, odpowiedniego kierowcę, przygotuj się na wyścig który zmieni twoje nudne życie. RumbleRace, to coś dla ciebie ;)

Gra jest przetłumaczona na język niemiecki, angielski, holenderski, bułgarski, francuski, polski, rumuński, estoński i turecki.

———————————————————————————————————————–

RR-Downtown
Obrazek

http://www.rr-downtown.de/

Znudzony zwykłymi wyścigami? Pragniesz więcej adrenaliny? To właśnie dobrze trafiłeś, RR-Downtown jest grą o nielegalnych wyścigach z nielegalnie szybkimi maszynami! Traf na pierwsze strony gazet jako zły kierowca razem ze swoją drużyną. Oczywiście nie ma bohatera bez pięknej kobiety, tutaj też cię to nie ominie ;)

Gra w języku niemieckim.

—————————————————————————————————————

Updinner
Obrazek

http://www.beta.updinner.de/

FastFoody to już przeszłość, teraz na rynek wchodzisz ty, jako szef kuchni! Ucz się i wymyślaj coraz to nowe potrawy, by podniebienia twoich klientów odpływały w niebiosa. Rozwijaj swoją kuchnie, by nie miała sobie równych.

Gra w języku niemieckim.

—————————————————————————————————————————-

Źródło artykułuhttp://forum.zieloneimperium.pl/viewtopic.php?f=49&t=1354

Zostaw komentarz