Współpraca
Masz pomysł na wykorzystanie portalu eziny? Pisz do mnie!

Blog

eZiny - strefa wysokiej grywalności

Questy Wolni Farmerzy!

wolnifarmerzyQuesty możesz przyjąć w okolicznej osadzie klikając na jednego z jej mieszkańców, który oznaczony jest za pomocą żółtego wykrzyknika umieszczonego nad głową. Wykonanie questów nie jest ograniczone czasowo, nie musisz więc wpadać w panikę, jeżeli wiesz, że wykonanie danego zadania nie będzie prostą sprawą. W 24 godziny po wykonaniu danego questu możesz przyjąć w wiosce następny.

Wykonanie questów nie jest zawsze prostą sprawą i często związane jest z koniecznością dużego zaangażowania w ich wykonanie. Mimo wszystko zalecamy wszystkim farmerom, aby regularnie wykonywali questy, gdyż za ich wykonanie otrzymuje się Punkty. Oprócz zbierania plonów jest to jedyna możliwość w grze, aby zdobyć punkty. Dlatego też wszyscy farmerzy zainteresowani wysokim miejscem w rankingach powinni zakasać rękawy i zabrać się do wykonywania questów.

Jako nagrody za wykonanie questów otrzymuje się różnego rodzaju dekoracje upiększające ranczo oraz ozdoby, które można wstawić do pola pokazowego. Zarówno dekoracje, jak i ozdoby można zdobyć tylko i wyłącznie wykonując questy.

Najważniejszą nagrodą za wykonywanie questów jest jednakże aktywacja możliwości zakupu drugiego magazynu (za quest 18) oraz drugiej farmy (za quest 23) . (Jako posiadacz konta premium możesz aktywować również trzecią farmę (za quest 35). Aktywowane przez questy magazyny i farmy mogą zostać zakupione na ranczo.

Zostaw komentarz