Współpraca
Masz pomysł na wykorzystanie portalu eziny? Pisz do mnie!

Blog

eZiny - strefa wysokiej grywalności

Co nas tak ciągnie do ZI i WF?

pytajnikWitajcie, czy zadaliście sobie kiedyś pytanie, dlaczego w te dwie gry  gra aż taka ogromna ilość osób?Dlaczego ludzie szaleją na punkcie tej gry? Tworzą blogi, strony internetowe i fora związane tylko z Zielonym Imperium? Na Google jest ich pełno.Ale dlaczego? Moim zdaniem   wiąże się to z z łatwością, którą te dwie gry mają oraz to, że  każdy może w nie zagrać.Znam osobę ,która ma 7 lat i ma farmę na WF oraz  mamę mojego kolegi, która w wieku około 50 lat gra w Zielone Imperium.Wniosek?Te gry są dla każdego.

Te gry wiążą się z wsią, którą chyba każdy lubi. Wiele osób tak w głębi duszy chciałoby mieć taką farmę, którą mógłby się zajmować.Na przykład ja :) W te gry  gra już imponująca ilość graczy, liczba ich dogania gry, które już od kilku lat są najpopularniejsze w Europie, np. Metin II. A one rządzą tylko wśród młodzieży. Zobaczycie, Zielone Imperium oraz  Wolni Farmerzy już są bardzo znani, a będą jeszcze bardziej.

Naprawdę wielki podziw dla firmy Upjers. Szczere gratulacje za stworzenie takich wspaniałych gier.

Mamy chyba takie sentymenty do takich gier, które są łatwe, umilają nam czas i nie wymagają od nas nałogowego siedzenia przed komputerem . Wiele osób chciało by mieć takie własne gospodarstwo, które oddziela nas od zgiełku w mieście..Czujemy się jak na wsi , wchodzimy do niewielkiego miasta by sprzedać swoje wyroby. I o to właśnie chodzi.

Dlatego te dwie gry są najlepsze.Pozdrawiam ,BobeR

4 Responses

 1. Bober

  Mam nadzieję ,że choć trochę się wam artykuł spodobał.Długo nad nim myślałem i wreszcie po dłuższym pisaniu zrobiłem.Chyba doczytaliście do końca :)
  Postarałem się, ale nie wiem jak wyszło.Sami oceńcie i dajcie mi znać.

 2. Bober

  A tak w ogóle, to nie prawda ,że te gry są tylko dla młodzieży.Z tego co wiem, bardzo dużo osób po 20 lub 30 gra w ZI.
  Większość to młodzież, ale na pewno te 10% są o starsi ludzie, którzy chcą sobie w coś bezstresowo poklikać:)

  Pozdro :)

Zostaw komentarz