Współpraca
Masz pomysł na wykorzystanie portalu eziny? Pisz do mnie!

Blog

eZiny - strefa wysokiej grywalności

Kryzys na targu.

wf_serwer1Ostatnio pewnie każdy zauważył, że głównie na serwerze pierwszym wszystko drożeje. W górę idzie zwłaszcza szpinak i ziemniaki. Ale po za tym idzie praktycznie wszystko oprócz jajek.

Jeszce 3 tygodnie temu szpinak na serwerze kosztował 2,4…teraz kosztuje ponad 3,4. Ziemniaki kosztowały 2,9, a teraz po 3,6. Kalafiory też ładnie się pną.  Majonez podrożał o ponad 15ft. Jajka natomiast staniały ok. 10ft.  A na jajka największe zapotrzebowanie. Monety podrożały ponad 1tys. Wszystko możliwe, że to stało się przez kilku graczy…Tylko jak? W dół łatwo, ale w górę? Nikt mądry nie kupuje droższych rzeczy. Bardzo opłacalne jest teraz sadzenie szpinaku i ziemniaków. Ale nie każdy ma poziom na ziemniaki. Ja do powyższych roślin oczyściłem polę za 22 tys. i postawiłem tam ogród.

Teraz ogrody opłacają się najbardziej. Na oczyszczenie zarobiłem w 4 dni. I zostało mi reszty… W 2 dni zarobiłem ostatnio 16 tys. Im więcej ogrodów tym większe zarobki. To też odpowiedź na pytania: co się bardziej opłaca? Mam 3 czyste ogrody i dziennie zarabiam ponad 7 tys. Więc dobrze Wam radzę przygotować się na spore zarobki. I na oczyszczanie pól. Zarobki są nieziemskie!

Zostaw komentarz