Współpraca
Masz pomysł na wykorzystanie portalu eziny? Pisz do mnie!

Blog

eZiny - strefa wysokiej grywalności

Na marginesie- ciekawe miejsca w Zielonej Dolinie cz. 1

krecik_kwiatyPisze jeden z krasnali z Zielonej Doliny ,który jest na wakacjach do swojej mamy z Działkowa, która jeszcze nie nigdy była w Zielonej Dolinie.

Ten artykuł jest troszeczkę  długi.Zrobiłem go by troszeczkę umilić Wam czas.Nie chcecie czytać- nie czytajcie. Pozdro

DROGA MAMUSIU

Naprawdę dziękuję za wakacje, jakie załatwiłaś dla mnie.Wyjazd do Zielonej Doliny.Tu naprawdę jest wspaniale.Tu wszystkie krasnale są w porządku, najfajniejsza jest restauracja po lewo od targu.

Tu naprawdę są dobre rzeczy, jak na przykład warzywkowe lody. Cały dzień spędziłem nad jeziorem, ale drugiego dnia przestraszył mnie jakiś niemiły pan.Podobno to Al Grabione, najbardziej podły i zarozumiały krasnal w okolicy. Podobno ma fabrykę w Działkowie i zbiera haracz z pobliskiej farmy oraz szkółki leśnej.Dlatego ceny na Farmie są takie wysokie, bo Brandolf chce jakoś wyjść na prostą, jednak mu się to nie udaje, bo konkurencja z pobliskich ogródków przebija  jego ceny.Ale to tylko plotki od  Stowarzyszenia ogrodników, spotkałem tam miłą dziewczynkę- prezentynkę.

Jest ona całkowitym przeciwieństwem tego niedobrego Al Grabione.Miła, spokojna, sympatyczna ,sprzedaje różne prezenty.  Ja specjalnie dla Ciebie kupiłem Ci ładny prezent- tort. Wiem ,że może nie jest najlepszy lecz na więcej mi nie starczyło – i tak nieźle przepłaciłem.

Tu warzywa są na prawdę boskie, nie takie chemiczne jak w Działkowie. Jabłka i Śliwki od miłych krasnali są przepyszne.Gdy będę starszy na pewno się tu przeprowadzę, bo tu jest wspaniale.

Jak wieczorem będę miał czas mamusiu, to Ci coś jeszcze napiszę. Pa

Zostaw komentarz