Współpraca
Masz pomysł na wykorzystanie portalu eziny? Pisz do mnie!

Blog

eZiny - strefa wysokiej grywalności

Na marginesie- ciekawe miejsca w Zielonej Dolinie cz.2

targKontynuując list krasnala.

MAMUSIU

Wiem ,że już jutro muszę wracać.Ale nie wracam.Dlaczego?Dowiesz się jak to przeczytasz.Opowiem Ci gdzie dzisiaj byłem.

Spotkałem jedną z wielu w tym mieście czerwono-szarych ciężarówek.Porozmawiałem z kierowcą.Powiedział on, że jest ogromne zapotrzebowanie na kwiatki  oraz artykuły z dalszych miast, np. El Farmado.Nie wiedziałem co to za miejsce.Kierowca wytłumaczył mi ,że jest  to nieduża miejscowość na północy.Ludzie żyją tam z upraw oraz hodowli kur, krów, produkcji majonezu oraz owiec.

Po skończeniu rozmowy odszedłem. Coś mnie niepokoiło.Myślałem : dlaczego jest AŻ tyle takich ciężarówek?Czy nie jest ich za dużo?Zaraz zaraz, przecież widziałem na parkingu w Działkowie takie ciężarówki.Postanowiłem wkraść się do środka czerwono-szarego pojazdu. Gdy kierowca poszedł sobie kupić kawę ze sklepu na południu od kościoła, wszedłem do ciężarówki.To co zobaczyłem wydawało mi się nieprawdopodobne.Modyfikowane warzywa.Powstałe z chemicznych substancji chemiczne warzywa miały wyglądać jak prawdziwe.Na  pudłach było napisane : sałata: 0,01kt ; śliwki: 1,50kt ; cebule 0,25kt

Przecież przez to padnie cały rynek w mieście!

Musiałem coś z tym zrobić. Poszedłem do Ratusza bo w pobliżu nie było policji.Po złapaniu oszustów  dostałem własne, trochę zaniedbane pole oraz medal za szlachetne zachowanie.Już postanowiłem.5 krasnalów postanowiło mi pomóc przy  plewieniem i sprzątnięciem ogródka.

Przyjedź do mnie do domu.Dostałem od Burmistrza dom jako dodatkową nagrodę.Jest pod ogródkiem.Nazwa? warzywkowy raj. Serwer? 11- (tutaj podałem własne dane , chętni pisać :)))))

Przyjeżdżaj mamo.

Zostaw komentarz