Współpraca
Masz pomysł na wykorzystanie portalu eziny? Pisz do mnie!

Blog

eZiny - strefa wysokiej grywalności

WF: klub farmera – pomoc dla początkujących

choinka_wfChciałbym wszystkim początkującym graczom powiedzieć najważniejsze informacje o klubach farmera. Mam nadzieję, że was to zainteresuję.
Klub farmera można założyć od 10 poziomu (Klubowy chaota). By to uczynić trzeba mieć po pierwsze wolny grunt pod zabudowę i 1400ft. W klubach wykonujemy questy za które klub otrzymuje punkty do rankingu. Oprócz punktów dla klubu, dostajemy możliwość zakupienia dekoracji do swojego pola pokazowego. Możemy je kupować klikając na worek stojący przed siedzibą klubu.

Aby dowiedzieć się ile zostało czasu do końca questa i ile warzyw brakuje do zakończenia go patrzymy na taczkę na której jest to napisane, a jeśli chcemy dodać swoje produkty klikamy w pasek z informacją ile produktów dano na questa i wpisujemy liczbę ile chcemy oddać na to zadanie. Jeżeli chcemy się dowiedzieć który członek klubu dał najwięcej, a który najmniej klikamy na taczkę i jest to nam wtedy pokazane.
Osobiście polecam wszystkim graczom z 1 serwera klub farmera „Królewska farma” której szefem jest redaktor tej strony TaKeT. Pisze on artykuły z poczuciem humoru i jest na prawdę wesołym i świetnym szefem.

Pozdrawiam, Kuba

Zostaw komentarz