Współpraca
Masz pomysł na wykorzystanie portalu eziny? Pisz do mnie!

Blog

eZiny - strefa wysokiej grywalności

WF: niszczarka- czy warto

wolnifarmerzy2Niektórzy zadaję sobie pytanie, gdy klikając na swoje ranczo widzą niszczarkę. Myślą „Co to takiego?”. Mam nadzieje, że wszystko wam zaraz wytłumaczę.
Z niszczarki możemy korzystać od 5 poziomu (postrach chwastów).

Jak sama nazwa wskazuję w niszczarce można zniszczyć wszystkie produkty jakie tylko chcemy. W urządzeniu tym możemy zniszczyć ozdoby zakupione w klubie farmera, których nie możemy sprzedać na targu, a są nam już nie potrzebne.

Gdy zniszczymy produkt nic nie otrzymujemy, nie możemy go odzyskać. Niszczarek używamy zazwyczaj do zwalniania miejsca na regałach.
Osobiście nie polecam tego urządzenia. Niby zwalnia nam ono upragnione miejsce na półce, jednak na to samo wyjdzie nam wysłanie umowy do samego siebie. No a poza tym z umowy możemy produkty odzyskać.

Pozdrawiam, Kuba

3 Responses

 1. Cinek

  kiedyś przez przypoadek gdy zwiesił mi się komputer jakimś cudem usunąłem sobie kurnik. straciłem 10 kur i musiałem go od nowa rozbudować…wkurzyłem się. Uważam że takie opcje są absolutnie niepotrzebne, po co usówać coś na co wczesnij wydało się sporo talarów.

 2. natussxd

  … Ja też używam umów do siebie wysyłanych, ale jest to niestety niedozwolone, ponieważ jest to błąd, a regulamin mówi;

  – Wykorzystywanie błędów w grze jest niedozwolone i bedzie karane zablokowaniem konta.

  >>>Do Cinek
  Ta opcja jest całkowicie potrzebna! Jeśli coś zbudujesz, a potem masz wyższy poziom i chcesz wybudować coś innego, a nie masz miejsca to coś burzysz!!!

Zostaw komentarz