Współpraca
Masz pomysł na wykorzystanie portalu eziny? Pisz do mnie!

Blog

eZiny - strefa wysokiej grywalności

Arkiewicz25 redaktor oficjalnego serwisu WF zbanowany!

upjers

Witajcie.
Przeprowadziłem wywiad z arkiewiczem25. Ci, którzy wchodzą na forum.wolnifarmerzy.pl doskonale go znają chociażby z jego ciekawych wpisów które pomagają nam wszystkim. Zapraszam do czytania wywiadu.

1) Od kiedy grasz w wolnych farmerów?

Arkiewicz25- W samą grę \’My Free Farm\’ grałem jeszcze w wersji beta – gra tak bardzo mi się spodobała, że zarejestrowałem już w wersji finalnej – mogę się pochwalić, że byłem około trzysetnym graczem, a więc moje ID Gracza było banalne i brzmiało bodajże: 415 Na Wolnych Farmerach grałem już przed startem gry, tj. 4 grudnia 2009 – jako jeden z czterech osób miałem przyjemność testowania polskiej wersji językowej. Rezultaty mojej gry jednak zostały wykasowane i po oficjalnym starcie gry musiałem dokonywać ponownej rejestracji i zaczynać od zera – oficjalnie zarejestrowałem się dokładnie: 9 grudnia 2009 o godzinie 15:04:41.

2) Jak usłyszałeś o grze i o forum?

Arkiewicz25- Wtedy jeszcze byłem w zespole Zielonego Imperium, pełniłem funkcję redaktora – o starcie gry wiedziałem kilka miesięcy wcześniej, od admina Wtedy też zaproponowano mi funkcję moderatora na forum WF, tak więc można powiedzieć, że dowiedziałem się bezpośrednio od admina podczas jednych z rozmów.

3) Jak dorobiłeś się tylu punktów?

Arkiewicz25- 3. Żmudna i długa praca – dodam też, że obliczałem, co jest najbardziej opłacalne z budynków. Do dziś jeszcze gdzieś mam w szufladzie kartki z obliczeniami

4) Czy wydawałeś na nią prawdziwe, czy tylko wirtualne pieniądze?

Arkiewicz25- Przyznam się, że wydałem w niewielkich ilościach realną gotówką. Oczywiście słowo \’niewielka\’ zależy od tego, jak ktoś zamożny jest. Na brak pieniędzy nie narzekam, mogę więc sobie pozwolić na takie przyjemności.

5) Czy nie jesteś znudzony tą grą?

Arkiewicz25- Oczywiście, że nie. Gra jest bardzo wciągająca i fascynująca. Nie było ani jednej chwili, w której pomyślałbym, że zaczyna mnie to nudzić.

6) Czy sprawia ci przyjemność pisanie na forum wolnych farmerów?

Arkiewicz25- Samo pisanie może radości mi nie przynosi, ale zaś pomaganie innym Graczom – jak najbardziej. Jestem jedną z licznych osób, która po prostu lubi pomagać i to jest właśnie dla mnie głównym źródłem szczęścia na co dzień. Wielu zauważyło, że aktywny jestem właśnie przede wszystkim w dziale dla Początkujących – nigdy nie robiłem tego dlatego, aby zaszpanować czy po to, by zostać nazwanym przemądrzałym…
Od jakiegoś czasu nie piszę jednak już na forum – niewielu wie, że zostałem zablokowany, powodem jest wyjawianie bolącej prawdy o Upjers oddział Polska ‚od kuchni’, czyli ‚działania na szkodę firmy’, jak to nazwał admin. Ponadto moim zdaniem Wioletta postąpiła wobec mnie trochę nietaktownie i po prostu mnie uraziła, dlatego też odszedłem z zespołu. Dwa – powód był taki sam jak na ZI, wszystko tylko się powtarzało, robił się bałagan – zwłaszcza, że niektórzy moderatorzy nie wywiązywali się ze swych obowiązków.
Radość jest jednak do dziś – na forum ZI jak i WF do dziś istnieją moje posty, m.in. FAQ, które cieszą jest popularnością. To jest największa radość i taki ślad po mojej osobie. Gdyby nie te działy, nie byłoby mnie na forum.

Pozdrawiam, Kuba

2 Responses

Zostaw komentarz