Współpraca
Masz pomysł na wykorzystanie portalu eziny? Pisz do mnie!

Blog

eZiny - strefa wysokiej grywalności

Wywiad z najlepszym graczem polskiej wersji WF!

wolnifarmerzy2Witajcie, z tej okazji, że gram na pierwszym serwerze, miałem przyjemność zrobić wywiad z Adrianem- najlepszym graczem 1 serwera- czyli najlepszym graczem w Polsce.Zadałem mu kilka pytań, a on długo na każde odpowiedział.Streszczę jego wypowiedzi.

1 pytanie:Jak dowiedziałeś się o grze Wolni Farmerzy?

Odpowiedź Adriana: O starcie dowiedział się od swojego przyjaciela, który śledził postępy z Polską wersją językową. Wcześniej grał w wersję beta My Free Farm, w której nie można było kupować monet itp.

2 pytanie: Czy gra tutaj na serwerze jakiś twój znajomy?

Odpowiedź:  Na serwerze nie gra jego żaden znajomy, lecz poznał kilka osób przez Wolnych Farmerów , z którymi może porozmawiać na wszystkie tematy.

3. Jak się czujesz będąc najlepszym?

Odpowiedź: Bardzo zadowolony jest z tego powodu. Wyznał, że woli być w  na 2,3  miejscu na pierwszym serwerze, niż najlepszy na innym- 1 serwer jest najbardziej prestiżowy.

4.Ile wydałeś pieniędzy na monety?

Tutaj wyznał ,że sporo. Napisał tak:     „Powiedzmy półroczną wypłatę nieco ponad przeciętnego polaka”- no czyli niezłą kasę.

5.Od kiedy grasz w Wolnych Farmerów?

Odpowiedź: „Gram od pierwszej chwili kiedy gra wystartowała
od 9 grudnia 2009 roku… zarejestrowałem się 10 minut po starcie serwera”

6.Czy ta gra Cię jeszcze nie znudziła?

Tutaj napisał ,że oczywiście nie- jest bardzo wytrwałym i cierpliwym graczem

7.Ile masz farm i jakie budynki w nich masz?

cytuję: „Mam wszystkie 3 farmy(…) stawiam na punkty, więc mam 14 kurników ,a w nich 280 kur”

25 Responses

  1. Pingback : Farmy Adriana – foto news! | Zielone Imperium!

  2. PGR Kostomloty

    Sztuką jest być w czołówce nie wydając ani złotówki na monety. To świadczy o dobrej strategii i głowie na karku :) Wydawanie realnej kasy na grę tylko dla posiadania pierwszego miejsca jest dla mnie dosyć dziwnym zjawiskiem :) Jest tyle realnych pomysłów na wydanie realnej kasy…wakacje, sport, albo chociaż prozaiczne przedmioty użytkowe itp, itd. Sadzenie wirtualnych roślinek za prawdziwe złotówki do nich nie należy. Jeśli do tego dodać zbieranie jajek co dwie godziny przez całą dobę powstaje ciekawy przypadek…dla psychiatry:)

Zostaw komentarz