Współpraca
Masz pomysł na wykorzystanie portalu eziny? Pisz do mnie!

Blog

eZiny - strefa wysokiej grywalności

Jak zrobić „profesjonalną farmę” cz.2

wolnifarmerzy2Jako, że zbliżam się do 21 poziomu mogę napisać drugą część ;D

Wtedy skończyliśmy na 19 poziomie. Questy liczę, że macie +19 WYKONANYCH. Jak nie to robimy questy, ale rośliny sadzimy nie kupujemy! Ponieważ aby nie być za szybko. Na 22 lvl będzie quest 23 więc spokój;D.

WYMAGANIA Z PIERWSZEJ CZĘŚCI:

Co najmniej 19 quest, +19 poziom, oczyszczone 6 pole, 10 kur.

PORADNIK:

A więc powinniśmy mieć +19 quest. Następnie spokojnie robimy kolejne. Tak jak w 1 części zauważyła/ył ewcik060 musimy karmić kury co jest oczywiste :) Na questy SADZIMY rośliny, nie kupujemy. Ewentualnie takie rzeczy jak mleko, jajka itd. Pieniądze zarabiamy oczywiście dalej na sadzeniu różnych rzeczy i sprzedawaniu ich. Jajek nie sprzedawajcie!!! Tutaj musimy uzbierać 33 tys :( Trudna sprawa, ale ja już załatwiłem ;D Jeżeli gracie na starszych serwerach to niestety musicie (choć to najłatwiejsza droga) kupić monety sms. DO NICZEGO NIE ZMUSZAM! I sprzedać je. Ja zarobiłem za 1 sms 30 tys. , więc wiecie… Jeżeli uzbieramy taką sumę rozbudujmy nasz kurnik. Ale powinniśmy mieć co najmniej 38 tys., aby potem nie zbankrutować ;D. Kur na razie nie kupujmy. Zostawmy to na później, jak będziemy mieli więcej kaski. A teraz pro po pasieki. Miejmy ją tylko, aby uzbierać 50 miodu. Miód jest bardzo drogi(135ft. za sztukę na 1 serwerze) tak więc lepiej go samemu zrobić. Kilka dni (ok. 4) tylko sadzimy, karmimy i robimy majonez oraz miód. WAŻNE – MIÓD ZAWSZE SKRACAJ DO 25GODZ. 20 MIN, PONIEWAŻ DALEJ SIĘ JUŻ NIE DA! Quest 20 jest łatwy, a więc zrobimy go w ok. 1-2 dni. Niestety na kupnie produktów. Jak mamy już 50 miodu, sadzimy do tego również słoneczniki do questa. Po uzbieraniu tego 50 miodu, usuwamy pasiekę i nic tam nie sadzimy. Teraz troszkę gorzej. Powinniśmy kupić ok. 300 jajek. Przydałoby się już uzbierać kasę na kury do ROZBUDOWANEGO kurnika. Tak o to mamy 15 kur :) Na miejsce pasieki sadzimy WYTWÓRNIE MAJONEZU! Za zbiory majonezu i serowarni (czyli 2 razy majonez i raz ser) dostalibyśmy 140 tys. pkt. Za dwie wytwórnie majonezu w takim samym czasie dostaniemy 190 tys. pkt. I teraz nudy na farmie, sadzimy ten słonecznik i zbieramy miód. Potem dajemy go na questa <u>21</u>. Zaraz po tym sadzimy szpinak. Tu już nieciekawie, bo trzeba go dać 15 tys. Ale spokojnie sadzimy, kolejny quest na 22 lvl będzie więc bez pośpiechu :) Te 300 jajek powinniśmy mieć kupione, i tak zbieramy jajka, i <u> podwójnie</u> majonez.Prawdopodobnie przez zdobyciem 15 tys. szpinaku zdobędziemy poziom 21. Na farmie dalej nudy, musimy uzbierać te 15 tys. (ja aktualnie jeszcze 5 tys. ;D ).  Co 3 zbiory sadzimy bławatki, które są na 20 poziom. Jak będzie ich z 2 tys. sprzedajemy. Zarobimy około 12 tys. To mało, ale wiecie do questa 22 jeszcze 1008 jajek :)

Tak pro po questów jeżeli nie starcza nam miejsca w regałach możemy kupić dodatkowy regał za te 12 tys.  Załóżmy, że już masz te 15 tys. szpinaku. Dajemy go na questa i koniecznie wzdychamy z ulgą ^^. Za quest dostaliśmy 320 tys. pkt. Do lvl 22 brakuje z hmm… 2,5 mln pkt? Może mniej. I teraz na farmie totalna „buba”. Żadnego questa ani nic. Ah i te jajka. Pieniądze zbieramy ciągle na tych bławatkach. Jajek 1008 kosztowałoby z … na moim serwerze 15 tys.(1) a kolega na 2 serwerze wydał 35 tys. Więc serwer ma znaczenie, i to ponad 20 tysiącowe ;D No to tak teraz biernie sadzimy rośliny i majonez i jajka. Ale na 22 uśmiechnij się! Przynajmniej troszkę. Na targu kupujemy (chyba, ze tak jak w newsie nadesłanym przez czytelnika, sprawdzamy u handlarki nasion czy nie będzie taniej!). Kupujemy 6552 szparagów. Majonezu do tego czasu powinniśmy mieć z jakieś 300. Sprzedajemy z tego 170 na targu. Reszte zostawiamy na questa. A więc sadzimy szparagi, dawno nie było warzyw, które zajmują 2 pola :) Ja już przeliczyłem, tyle uzbieramy na 18 zbiorów uwzględniając szparagi na posadzenie.  Czyli łącznie 270 godzin, gdyby regularnie sadzić. Czyli nocować przed komputerem :/ A więc tutaj kaszanka.  Ale jak uzbieramy to wszystko z ciężkim sercem oddajemy na questa. Przypuszczam, że majonez zostawiliście. Chociaż przez ten czas i tak by się zrobił kolejny. Ale kiedy zrobimy ten quest możemy kupić 2 farmę! Wszyscy szczęśliwi! za 50 tys… – łeeeee. Jeżeli jest taka możliwość znowu zamawiamy monety i sprzedajemy. Ale pewnie połowa z czytelników będzie już miała tyle pieniędzy. 1 pole na 2 farmie mamy oczyszczone. Budujemy tam kurnik. Oczywiście jeżeli mamy kasę rozbudujmy go już od razu. I kupmy te 10 kur. Teraz jesteśmy koxy, hehe. Na razie z questami dajemy sobie spokój. Na tym lvl myślę, że umiecie zarobić, więc zbieramy 44 tys. i oczyszczamy 3 pole na 2 farmie. Bo 2 jest premium. Na tym miejscu sadzimy serowarnie.

To by było na razie na tyle. A tak poza tym ten news ma aż 721 słow.

3 Responses

  1. Cinek

    ja czekam na nowy poziom kupuje 50 majonezów i szparagi do questa bo nie chce mi sie czekać az to urośnie a majonezarni nie mam. i kupuje drugą farme tam stawiam ule majonezarnie i serowarnie. i questy przestaje robić bo tylko dla tej drugiej farmy robiłem. Ps. Brakuje mi jeszcze 2 mln pkt do 22 levelu.

Zostaw komentarz