Współpraca
Masz pomysł na wykorzystanie portalu eziny? Pisz do mnie!

Blog

eZiny - strefa wysokiej grywalności

WAŻNE! Pytania w komentarzach!

krzykacz
Słuchajcie, to jest bardzo ważne. Chodzi o działy – Zadaj pytanie dot. WF oraz Zadaj pytanie dot. ZI. Otóż jest tam wyraźnie napisane – „Najprawdopodobniej odpowiedz na twoje pytanie znajduje sie w oficjalnym FAQ Wolnych Farmerów, więc najpierw poszukaj tutaj: forum.wolnifarmerzy.pl/viewforum.php?f=26, a dopiero potem zadawaj pytanie :)” i w dziale od ZI – „Najprawdopodobniej odpowiedz na twoje pytanie znajduje sie w oficjalnym FAQ Zielonych Farmerów, więc najpierw poszukaj tutaj: forum.zieloneimperium.pl/viewforum.php?f=5, a dopiero potem zadawaj pytanie :)„.

Bardzo proszę stosujcie się do tej zasady, ponieważ ja i Kuba mamy za zadanie odpowiadać na te pytania. Dziękuję też tym użytkownikom, którzy odpowiadają również, ale nie musicie. Ja odpowiadam w Wolnych Farmerach, a Kuba w Zielonym Imperium. Nie jest to łatwe, bo ciągle dochodzi tyle pytań, że aż trudno czasem odpowiedzieć. Albo pytania pisane wielokrotnie typu – „jaki jest największy poziom w farmerach”, „ile kosztuje drugi ogród w imperium” itp.

Jeżeli pytania nie ma w FAQ piszcie śmiało tutaj. Zawsze pomożemy, ale czasem nie dajemy rady jak już napisałem wcześniej.

Pozdrawiam.

1 Response

Zostaw komentarz