Współpraca
Masz pomysł na wykorzystanie portalu eziny? Pisz do mnie!

Blog

eZiny - strefa wysokiej grywalności

Formularz ds. płatności

monety100100Witajcie!

Formularz ds. płatności, aby pomoc w zapytaniach o płatności była szybka i skuteczna.

Znacie już nasz formularz kontaktowy. Aby jeszcze szybciej i prościej opracowywać Wasze zgłoszenia, ekipa Farmeramy przedstawia Wam już dziś nowy sposób na wszystkie zapytania dotyczące płatności w grze: nasz nowy formularz ds. płatności!

Wystarczy parę razy kliknąć i już Wasze zgłoszenia docierają do nich poprzez bezpieczne połączenie SSL. Dzięki strukturze formularza wiecie dokładnie, które dane są nam potrzebne, aby mogli Wam szybko pomóc.

Gdzie znajdę ten formularz?

Do formularza ds. płatności dotrzeć możecie na kilka sposobów:

1.Otwieracie znany Wam już formularz kontaktowy pomocy technicznej. Następnie w punkcie „Rodzaj zapytania“ wybieracie „Problem z płatnością“.
2.Logujecie się na swoim koncie i przechodzicie do działu płatności, gdzie klikacie na górze na pasku menu „Support“. Tutaj znajdziecie link do formularza.
3.W razie niemożności zalogowania się na swoim koncie, do formularza możecie też dotrzeć poprzez ten link: https://ssl.bigpoint.net/paymentsupport/?action=userform&um=0&up=0&tid=0<=pl Jak funkcjonuje formularz? Formularz ten to tak prosta sprawa, że nawet nie trzeba go wyjaśniać. Jeśli otworzycie go bezpośrednio na swoim koncie, niektóre dane, takie jak ID użytkownika czy serwer, będą już zawarte w formularzu. Jeśli dostaniecie się do formularza inną drogą, to będziecie musieli wpisać wszystkie dane samodzielnie. Pamiętajcie, proszę, że niektóre pola są obowiązkowe i muszą być koniecznie wypełnione! W formularzu wybieracie formę płatności, przedmiot i opis problemu. Następnie wpisujecie jeszcze kilka krótkich informacji, jak numer komórki, numer konta czy ID transakcji. Dane te zależą zawsze od wybranej formy płatności. Teraz trzeba tylko kliknąć „Wyślij” i poczekać na potwierdzenie, które wyślemy Wam mailem. W mailu znajdziecie też link i hasło, z którym macie wgląd do Waszego zgłoszenia. Nasza ekipa ds. płatności zajmie się natychmiast Waszą sprawą. Czekajcie na odpowiedź. Wypełniając formularz, pamiętajcie o tym, że szybka i zadowalająca Was pomoc z naszej strony możliwa jest tylko wtedy, jeśli podacie wszystkie konieczne i przede wszystkim prawidłowe dane. Uwaga: wszystkie zgłoszenia wysyłajcie, proszę, od dziś tylko tą drogą. Prosimy o wyrozumiałość w związku z tym, że ten rodzaj zapytań nie może już być opracowywany przez naszą pomoc techniczną do gier. Właściwie ta droga jest dla Was o wiele lepsza, gdyż Wasze zapytania lądują bezpośrednio u naszej ekipy ds. płatności. W razie pytań lub problemów z wysłaniem zgłoszenia, zwróćcie się do moderatorów Farmeramy, którzy chętnie Wam pomogą. Pozdrawiam, Bartek.

Zostaw komentarz