Współpraca
Masz pomysł na wykorzystanie portalu eziny? Pisz do mnie!

Blog

eZiny - strefa wysokiej grywalności

Gracz lobo odbanowany!

krasnal_leniuchGracz lobo, który został zbanowany za jednorazowy zakup monet na Allegro znów może grać.
Widocznie support poszedł mu na rękę i pozwolił dalej grać. Lobo twierdził, że nie wiedział o tym, że nie można kupować monet na Allegro.
Miejmy nadzieję, że podobna sytuacja nigdy się już nie powtórzy.

Upjers gracza Lobo potraktowała bardzo  lekko,  gdyby się uparli gracz nigdy już nie mógłby się zalogować na swoim koncie.

Jak na razie jest zastępcą gildii.Przewodniczącym jest fajtusiowo.

3 Responses

  1. Ania

    jestem z tej gildii i powiem Ci co myślę.Gildia jest uczciwa jak również jej gracze.Jednorazowy zakup 300 monet był zakupem nieswiadomym – nie każdy zna cały regulamin.Lobo gra uczciwie,pewnie jak każdy zrobiła jakieś błędy ale napewno nie z chęci oszustwa bo ona nie musi oszukiwać.Jest bardzo dobrą przewodniczącą i cieszymy się że Upjers odblokował jej konto bo bez niej nie byłaby to ta sama gildia.Były zastępca dostał bana zupełnie za coś innego a tu i na forum tworzycie bajki.Myślę że najgorzej być w czołówce statystyki bo każdy przykleja ci łatki.Wielu graczy popełnia gorsze wykroczenia i to świadomie ale będąc gdzieś daleko w statystyce nikt na nich nie zwraca uwagi.Na koniec dodam że cała afera była przez donosy tak zwanych „życzliwych” którzy mając multikonta szpiegowali w naszej gildii.Tobie pozostawiam ocenę……

Zostaw komentarz