Współpraca
Masz pomysł na wykorzystanie portalu eziny? Pisz do mnie!

Blog

eZiny - strefa wysokiej grywalności

Jak dobrze zacząć w plemionach?

plemiona_rycerz4_100100Witam, w tym artykule postaram wam  wytłumaczyć jak dobrze zacząć w grze pemiona. A więc tak na początku najlepiej rekrutować wojska deffowe.

Jak się już domysliliście wojska obronne są na początku odblokowane bo są na starcie gry najważniejsze. Na początek mamy pikinierów później juz niestety trzeba miec kuźnie i zbadać inne jednostki. W rekrutowaniu deffa (wojsk defensywnych) pomaga nam ochrona początkowa. Dlatego, że żaden gracz nas nie atakuje i nie tracimy surowców. Ważna jest też rozbudowa muru, która sprzyja z wojskami obronnymi. Jest jeszcze ważna rozbudowa budynków, które produkują surowce, a surowce są potrzebne do rektutowania wojska. Gdy mamy już pewność, że wokoło nas nie ma wielu wrogów, którzy by atakowali można zacząć produkować offa (wojska ofensywne). Gdy już mamy sporo wojska i rozbudowane na maksa budynki, które produkują surowce i mur obronny możemy zacząć myśleć o budowaniu pałacu. Gdy zbudujemy wreszcie pałac i to możemy rekrutować szlachcica. Gdy już go mamy idziemy z wojskiem na jakąś barbarę (wioskę barbarzyńską), która jest blisko nas. A potem zbijamy poparcie. Aby wszystko szło sprawniej wybijamy monete w pałacu i rekrutujemy drugiego szlachcica. UWAGA nie wysyłaj DWÓCH SZLACHCICÓW W JEDNYM ATAKU ponieważ poparcie spadnie tak samo jakby szedł tam tylko jeden szlachcic więc trzeba wysłać dwóch szlachciców w innym momencie.

Streszczenie artykułu: na początek nalezy rekrutować wojska defensywne, a rozbudowywać budynki produkujące surowce i mur obronny gdy już wiemy że w okolicy nikt nas nie powinien zaatakować to rekrutujemy wojska ofensywne.

PS: to mój rekordowy artykuł, który ma 246 słowa XD

Zostaw komentarz