Współpraca
Masz pomysł na wykorzystanie portalu eziny? Pisz do mnie!

Blog

eZiny - strefa wysokiej grywalności

Podsumowanie czerwca

swinka100100Jest to pierwsze podsumowanie miesiąca po rozdzieleniu strony na sekcje. Postaram się wszystko przedstawić w skróconej formie.W połowie czerwca Łukasz rozdzielił stronę o ZI i WF na sekcje. Przeprowadziłem wywiad z Adrianem, pisałem o oszuście na serwerze czwartym. Andrzej zaskoczył nas ciekawym, niemieckim spotem My Free Farm. Michał przeprowadził wywiad z drugim najlepszym graczem serwera pierwszego.

Kamil przedstawił nam możliwości Konta Premium, zaś Michał przedstawił ofertę darmowych monet w grze. Pisałem o handlarzu nasion, promocji monet. Kamil przedstawił nam konkurs, pola pokazowe na serwerze dziesiątym. Napisał też o forum. Michał przybliżył nam ofertę gadżetów z gry.

Ja napisałem o kilku przydatnych tematach na forum, a Kamil przybliżył nam statystyki. Pisałem o prezentach w grze i dekoracjach. Andrzej napisał poradnik jak zrobić ładne pole pokazowe, nie tracąc dużo farmerotalarów. Ja zaś pisałem o kończącej się promocji monet i oszuście z serwera dwudziestego. Zmianie uległa strona redakcji. Nicki redaktorów mają teraz dopisek (eZiny).

Ogólnie miesiąc był bardzo ciekawy. Napisaliśmy łącznie 25 newsów.

Zostaw komentarz