Współpraca
Masz pomysł na wykorzystanie portalu eziny? Pisz do mnie!

Blog

eZiny - strefa wysokiej grywalności

WF – Wywiad z liderem 1 serwera

wolnifarmerzyUdało mi się przeprowadzić wywiad z ADRIANEM, który jest liderem na serwerze pierwszym w grze Wolni Farmerzy.

1. Witaj ADRIAN, jak długo grasz w WF?

Gram od samego początku kiedy gra wystartowała, czyli od 9 grudnia 2009 roku, czyli około pół roku.

2. Grałeś wcześniej w Zielone Imperium lub Rumble Race?

W sierpniu 2009r.  grałem w zielone imperium, jednakże sporadycznie się logowałem na swoje konto i po kilkunastu dniach skasowałem swoje konto.

3. Nie nudzi Ci się gra?

Nie, gra absolutnie nie nudzi mi się, i znając siebie nie znudzi, jeszcze przez bardzo długi czas, nawet gdybym osiągnął ostatni poziom gry na pewno będę dalej grał..

4. Jak to jest być pierwszym w rankingu?

Trudne pytanie, nigdy nad tym nie zastanawiałem się.. Nie potrafię tak naprawdę Ci na nie odpowiedzieć, ale po prostu nigdy nigdzie nie robię nic “na pół gwizdka”, zawsze na maksa.. i w życiu, i w pracy, i nawet w grze..

5. Skąd dowiedziałeś się o WF?

O grze dowiedziałem się od swojego przyjaciela, kiedyś przypadkowo natrafiliśmy na niemiecką wersję gry, była wtedy jeszcze w wersji beta, tam stawiałem pierwsze kroki, bardzo mnie wtedy zafascynowała i powiedziałem sobie, że jeśli wystartuję kiedyś polska wersja to na pewno będę w nią grał..

6. Kiedy się zarejestrowałeś?

Zarejestrowałem się, tak jak już pisałem w odpowiedzi na pierwsze pytanie 9 grudnia 2009.

7.  Czy twoi znajomi grywają w WF?

Nie, żaden realny znajomy nie gra w Wolnych Farmerów.

8. Co radziłbyś początkującym graczom?

Początkującym Graczom radzę czerpać jak najwięcej przyjemności z gry, mile spędzać “w niej” czas..

9. Jaki jest twój stosunek do questów? Ostatnio doszło 50 kolejnych. Zamierzaj je dalej wykonywać czy już zaprzestać?

Ja jestem zawsze pozytywnie nastawiony do nowych rzeczy.. Wiadomość o nowych questach przyjąłem pozytywnie,  jak dla mnie to dobrze, że twórcy gry wyznaczają nam w niej kolejne zadania.. mam już na półkach zakupione 99% produktów na pozostałe questy, także codziennie kolejny uda mi się wykonać..

10. Niektórzy piszą, że wydałeś dużo pieniędzy w grę. Jak to było?

Tak, wydałem, i w sumie wydaję nadal na grę realne pieniądze, mimo że tak naprawdę nie musiałbym już, comiesięcznie około 1500-2000zł, jednakże nie jest to aż tak bardzo odczuwalny dla mnie wydatek (ale to już inna sprawa). Gdybym nie miał, oczywiście bym nie wydawał..

11. Nie jest Ci szkoda tych pieniędzy?

Jak już odpowiedziałem w poprzednim pytaniu, nie odczuwam aż tak bardzo wydatku tych pieniędzy.. nie mogę jednak nazwać  to “stratą” jak pisałeś w pytaniu, gdyż nie uważam to za stratę..

12. Masz czasami takie myśli, żeby zakończyć grę?

Nie, nigdy, ani razu przez myśl mi nie przeszło by zakończyć grę.. gdybym miał wątpliwości to nie zakładałbym konta w Wolnych Farmerach..  Nie gram w nic innego..

13. Zamierzasz urządzić Twoje Ranczo?

Moje ranczo zostało urządzone w kilka minut po aktualizacji serwera jak tylko miałem możliwość od razu kupiłem kilkanaście przedmiotów..

14. Jak WF zmieniło twoje życie?

Wolni Farmerzy nie zmieniają mojego życia, zresztą uważam, że chyba nikogo gra przeglądarkowa nie zmieniłaby.. Owszem, podporządkowuje się czasowi zbioru plonów, zarówno w dzień i w nocy, jednakże nie stanowi  to dla mnie żadnego problemu, nawet poza domem nie rozstaję się z laptopem,  ale nie odczuwam z tego powodu żadnego dyskomfortu.

15. Jaki jest twój stosunek do botów i oszukańczych działań w grze?

Nie znam się za bardzo na tym, jednakże żadnemu graczowi nie polecałbym używania tego rodzaju programów, każdy bot ma to do siebie, że trzeba byłoby podać w nim dane do konta, login i hasło, co mogłoby się wiązać z przejęciem konta przez twórcę bota, a i myślę, że każdy bot byłby wykrywalny przez administrację, co w konsekwencji doprowadziłoby i tak do zablokowania konta..Gra nie jest trudna i nie trzeba wspomagać się dodatkowymi programami.

3 Responses

Zostaw komentarz