Współpraca
Masz pomysł na wykorzystanie portalu eziny? Pisz do mnie!

Blog

eZiny - strefa wysokiej grywalności

Kody Promocyjne co i jak?

kaczka100100

Cześć.

Pewnie podczas wchodzenia na stronę z newsami na Farmeramie zastanawiacie się, o co chodzi właściwie z tymi kodami promocyjnymi. Pełne wyjaśnienie korzyści i sposobu użytkowania kodów promocyjnych na forum przedstawił robertadm.

Witajcie Farmerzy!

Co to jest kod promocyjny?
Przy każdym zakupie Florenów za prawdziwe pieniądze otrzymujesz automatycznie kod promocyjny.

Ten kod promocyjny możesz przekazać graczom, których chciałbyś wspomóc na początku gry małym bonusem. Wyślij po prostu kod promocyjny wybranemu graczowi, który jest nowy w grze i jeszcze niczego nie zamówił.

Jakie korzyści przynosi kod promocyjny? Przy pierwszym zakupie Florenów za prawdziwe pieniądze gracz ten może użyć kodu promocyjnego.

W kodzie promocyjnym kryje się bonus. To może być np. 10% więcej Florenów lub ekskluzywny przedmiot lub inna niespodzianka.

Przykład: Twój przyjaciel zamawia 10 000 Florenów i korzysta z kodu promocyjnego. Jako bonus otrzymuje dodatkowo 1000 Florenów!

A najlepsze jest: nie tylko Twój przyjaciel korzysta na tym, ale również Ty sam! Bo także Ty otrzymasz bonus za zakupy Twojego przyjaciela (np. 1000 Florenów, czyli 10% wartości zamówienia Twojego przyjaciela lub ekskluzywny przedmiot lub coś innego).

Pamiętaj: w razie zastornowania zamówienia z użyciem kodu promocyjnego, Twojemu przyjacielowi i Tobie bonus zostanie odebrany!

Kto może korzystać z kodu promocyjnego? Twój kod promocyjny możesz wysłać graczom, którzy są nowi w grze i do tej pory nie zainwestowali jeszcze żadnych prawdziwych pieniądzy w grę. Każdy gracz, który po raz pierwszy zamówi perły za prawdziwe pieniądze, może użyć tego kodu promocyjnego, jeśli kod ten został mu przesłany przez innego gracza.

Wszystkie kody promocyjne dotyczą tylko danej gry i nie można ich użyć w innych grach.

Jak mogę zarządzać moimi kodami promocyjnymi? Pod „Status” widzisz wszystkie kody promocyjne, które posiadasz. Ponadto możesz tutaj śledzić swoje działania, czyli komu i kiedy przesłałeś kod promocyjny. W tym celu masz tam zestawianie kodów promocyjnych, jak też protokół kodów promocyjnych.

Podczas każdego zakupu Florenów za prawdziwe pieniądze otrzymujesz nowy kod promocyjny, który zostaje dodany do Twojego zestawienia.

Floreny (na dole otwartego okienka STATUS) masz więc swoje kody promocyjne zawsze na oku i widzisz komu podarowałeś ten bonus i kto go już wykorzystał.

Jak użyć kodu promocyjnego? Jeśli otrzymasz kod promocyjny od znajomego, możesz go użyć przy swoim pierwszym zakupie Florenów za prawdziwe pieniądze w dziale płatności gry. Warunek: to jest Twój pierwszy zakup Florenów za prawdziwe pieniądze w tej grze. Pamiętaj: kody promocyjne dotyczą zawsze danej gry, a to oznacza, że nie można użyć kodu z jednej gry w innych grach.

Miłej zabawy oraz wielu bonusików  życzy Wam

Wasza ekipa Farmerama

TaKeT

3 Responses

Zostaw komentarz