Współpraca
Masz pomysł na wykorzystanie portalu eziny? Pisz do mnie!

Blog

eZiny - strefa wysokiej grywalności

Moje osobiste przeżycia z plemion – cz. 2

plemiona_rycerz3_100100

Hej.

No to ciąg dalszy opowiadania.

Grałem w plemieniu Król Artur już ponad 2 tygodnie. Moja wioseczka się rozrosła, nabrałem trochę wprawy zacząłem farmić barbary w pobliżu mojej wioski. Miałem już około 300 punktów. Zauważyłem jednak że moje plemię zapada w letarg. Pisałem do założyciela on nie odpowiadał, więc razem z moim plemiennym kolegą (Piotr – xD się nazywał chyba) postanowiliśmy przejść do plemienia US Army Corp. Najpierw wysłaliśmy wiadomości czy nas przyjmą, a gdy już mieliśmy potwierdzenie że możemy do nich przyjść, na forum plemienia które też zapadło w letarg napisaliśmy oświadczenie o powodzie opuszczenia. Brzmiało ono mniej więcej tak: ,,Ja TaKeT i Piotr xD w związku z nieaktywnością i zastojem w Plemieniu postanawiamy z niego odejść”.  W US Army Corp zobaczyłem coś niespotykanego. Tak świetnie zorganizowanego forum nigdy nie widziałem. I ta częstotliwość odpowiedzi; coś napisałeś po 2 min już ktoś odpisał. Naprawdę nie mogę zapomnieć tego widoku do dziś. Byłem i jestem w wielu plemionach ale takiej organizacji jak tam to jeszcze nigdzie nie widziałem. Był to czas kiedy nie było jeszcze planerów podbojów więc wszystko odbywało się na forum. Lecz mi samemu do podbicia wioski było jeszcze daleko. Miałem dopiero koszary na 5  kuźnie też na 5 i stajnie na 1. Ale ważne było że jest się w dobrym plemieniu, że są tam plany na przyszłość.

c. d. n.

TaKeT

2 Responses

 1. Ja też byłem w takim Super Super plemieniu a nazywało się Lockerz.
  To było tak jak w twoim plemieniu TaKeT.
  Super gracze którzy pomagali mi i innym ja prowadziłem kawiarenkę i tam robiłem picie i jedzenie z znaków na klawiaturze:) Potem wywalili mnie jako szefa i kelnera kawiarenki to byłem krytykiem kulinarnych.
  Dałem im 4.30 byli źli dałem 5 było super.
  Szkoda, że już nie gram na Plemionach i nie pamiętam na którym Serwerze było to plemię. Jeśli ktoś z tego plemienia to przeczytał pozdrów wszystkich od konwboja:)

 2. TaKeT (Plemiona)

  Konwboj skądś Cię kojarze. Tylko nie pamiętam skąd? Brałeś udział w konkursie jak była stara strona? Ciekawe zajęcie:-) (chodzi mi o kawiarenkę). No i jesteś chyba pierwszym który poprawnie napisał mojego nick-a.

Zostaw komentarz