Współpraca
Masz pomysł na wykorzystanie portalu eziny? Pisz do mnie!

Blog

eZiny - strefa wysokiej grywalności

Wywiad z redaktorem „Zielonej Farmy”

herb1Cześć, tak sobie pomyślałem, że już od dawna nie było żadnych wywiadów.Dlatego postanowiłem zrobić wywiad z luną74.Są 4 pytania, na które luna odpowiedziała bardzo treściwie.

1. Jak to jest pracować jako redaktor dla gazety o ZI i WF?

Miłe jest uczucie móc należeć do grona osób, które uwieczniają małą historię ZI i WF na łamach gazetki. Po za tym praca w tak niewielkim, ale bardzo miłym i zgranym gronie to sama przyjemność

2.Czy macie wyznaczoną ilość artykułów które musicie napisać na jakiś okres czasu?

Nie mamy jakiegoś limitu, a na pisanie nowych artykułów mamy cały miesiąc. Nikt na nas nie wywiera żadnej presji, bo każdy z redaktorów doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że trzeba napisać artykuły do kolejnych numerów. Dlatego nie ma potrzeby nikogo ponaglać, ani przypominać o tym.

3.Jaka gra bardziej Ci się podoba( WF czy ZI) i dlaczego?Podaj kilka argumentów.

Każda z tych gier ma swoje większe lub mniejsze plusy. Jednak mi bardziej podoba się ZI. Pewnie dlatego, że w nią pierwszą zaczęłam grać i z biegiem czasu zgłębiłam jej wszystkie tajniki. Tak samo jest z forum, na którym znam dobrze prawie wszystkich.
Na WF mam konto, ale rzadko na nie wchodzę i pewne rzeczy do tej pory są mi tam obce.

4.Dlaczego zdecydowałaś się zgłosić jako redaktor?

To było pod wpływem impulsu. Przypadkowo zobaczyłam na forum ogłoszenie o rekrutacji na stanowisko redaktora i postanowiłam spróbować swoich sił. Gdy już wysłałam swoje zgłoszenie to nagle zaczęły rodzić się wątpliwości, czy aby na pewno będą miała na to czas i czy sobie poradzę. Jednak teraz nie żałuję tej decyzji, bo dzięki temu poznałam pare wspaniałych osób.

Pytań miało być więcej, ale nie wstawiłem ostatnich dwóch, ponieważ wydaje mi się ,że artykuł byłby za długi.

Pozdrawiam . BobeR

Ps. Luno bardzo dziękuję za wywiad.

1 Response

Zostaw komentarz