Współpraca
Masz pomysł na wykorzystanie portalu eziny? Pisz do mnie!

Blog

eZiny - strefa wysokiej grywalności

Aktualizacja regulaminu 20.08.10 na forum ZI

krasnal_lekarzNa oficjalnym forum Zielonego Imperium sonka napisała, że wczoraj (tj.20.08.10) regulamin został uzupełniony o następujące wpisy:

Użytkownik forum zobowiązuje się do unikania docinków oraz sformułowań, które mogą być uznane za obraźliwe oraz do udzielania rzeczowych i przemyślanych odpowiedzi.

Użytkownik forum zobowiązuje się nie oczerniać innych użytkowników forum w żaden sposób (w wątkach, sygnaturach, czy też przez tworzenie tak zwanych czarnych list).

Publikowanie wiadomości prywatnych z forum lub gry jest zabronione. Ponadto użytkownik forum zobowiązuje się unikać stosowania anonimowych cytatów, gdyż pozbawiają one ich autorów możliwości zajęcia stanowiska i obrony.

Teorie i dyskusje dotyczące możliwości wykorzystywania bugów, łamania i obchodzenia reguł gry oraz wykorzystywania ewentualnych luk w regulacjach są niedozwolone.
Ewentualne zgłoszenia w tej kwestii prosimy kierować do supportu gry.

Użytkownik zobowiązany jest stosować się do wskazówek administratorów i moderatorów i nie zakładać wątków na tematy, które zostały zamknięte lub przeniesione do kosza, ponieważ jest to niezgodne ze wskazówkami pracowników forum.

Ekstremalne prowokacje, obrazy, obwinianie i oczernianie oraz odmowa przestrzegania regulaminu forum może prowadzić do natychmiastowego zablokowania konta bez konieczności uprzedniego ostrzegania użytkownika.

Posiadanie więcej niż jednego konta na forum gry jest niedozwolone.

Obce linki, Ściągnij-linki oraz tzw. Reflinki (Linki reklamowe)

Pragniemy zwrócić uwagę, że zamieszczanie wszelkiego rodzaju obcych linków*, ściągnij-linków oraz tzw. reflinków (linków reklamowych) nie dotyczących gry Zielone Imperium zabronione jest zarówno w Waszych postach, jak i sygnaturach!
Wszyscy, którzy mimo wyraźnego zakazu zamieszczą niedozwolone linki w postach lub sygnaturach i nie usuną ich na żądanie moderatorów lub adminów zostaną na tydzień zablokowani.
Wyjątki stanowią strony http://www.upjers.com/ oraz strony związane z grą Zielone Imperium, które służą wymianie handlowej między graczami i nie zawierają żadnych reklam.
Zabrania się zamieszczania na forum gry Zielone Imperium jakichkolwiek linków prowadzących do stron konkurencji.
Konsekwencja łamania tego punktu regulaminu została opisana powyżej.

* Przez obce linki rozumiane są wszelkiego rodzaju odnośniki [bezpośrednie oraz pośrednie] do obcych stron, bez względu na ich zapis i fakt parsowania.

Pozdrawiam. Bartek :)

Zostaw komentarz