Współpraca
Masz pomysł na wykorzystanie portalu eziny? Pisz do mnie!

Blog

eZiny - strefa wysokiej grywalności

Druga farma na ranczo

krasnal_dolarA więc stało się, przedwczoraj zakupiłem kolejną, drugą farmę. Nie było łatwo, musiałem się nieźle namęczyć. Najpierw trzeba było zdobyć dwudziesty drugi poziom. Sadziłem ciągle bławatki, karmiłem zwierzęta i tak w kółko.

W końcu udało się zdobyć ten poziom. Drugim problemem było zdobycie 6,5 tysiąca szparagów. O majonez się nie martwiłem, wcześniej się zaopatrzyłem. Kupiłem na początek sto dwadzieścia szparagów. Sadziłem je przez dwa dni.

Dwa dni później postanowiłem kupić szparagi. Jako, że na serwerze pierwszym szparagi chodzą po 7 fT, nie kupiłem ich od razu. Kupowałem je stopniowo. Ciągle brakowało kasy, ale jakoś się udało. Na koncie miałem 43 tysiące, bo 15 tysięcy wydałem na resztę szparagów.

Pojechałem do El Farmado, zakończyłem questa. Tradycyjnie dostałem wiadomość o zakończeniu questa. Szybko wróciłem na swoją farmę. Wszedłem do „Twojego (mojego!) rancza” i u góry mam tabliczkę o zakupie. Kliknąłem i potwierdziłem zakup.

Tak oto zakupiłem swoją drugą farmę w Wolnych Farmerach!

U góry pojawiły mi się dwa przyciski do szybkiego przełączania się po farmach.

Na drugą farmę można dostać się także w inny sposób. Z prawej strony pierwszej farmy przed zakupem drugiej farmy są krzaki, teraz zostało zrobione eleganckie przejście.

Na drugiej farmie pierwsze pole jest oczyszczone, pozostałe pięć musimy sobie oczyścić sami.

Nie posiadacze konta premium zasmucą się – na drugiej farmie do oczyszczenia drugiego i czwartego pola wymagane jest konto premium!

Z drugą farmą szybciej lecą punkty, ja sobie na siódmym polu postawiłem wytwórnię majonezu, a na piątym serownię i od trzech dni nabiłem już 1 mln punktów.

7 Responses

Zostaw komentarz