Współpraca
Masz pomysł na wykorzystanie portalu eziny? Pisz do mnie!

Blog

eZiny - strefa wysokiej grywalności

Jak komuś przekazać zastepstwo i po co je robić?

plemiona8_100100Witam w tym artykule postaram wam się wyjaśnić jak przekazać zastępstwo.No to tak aby przekazać komuś zastępstwomusimy wiedzieć, że gracz ten nie zniszczy nam konta ponieważ ma on całkowitą kontrolę nad twoim kontem. Gdy już się zdecydujemy aby przekazać zastępstwo jakiemuś graczowi to musimy wejść w ustawienia i gdy strona się załaduje to po lewej stronie znajduje się wiele możliwości ale my wybieramy zastępstwo i w okienku wpisujemy nick gracza.

Po co je robić?

Często założyciel plemienia chce sprawdzić twoje wioski. Niema się czego obawiać bo najczęściej jest tak, że założyciel szybko kończy zastępstwo i znów możesz wchodzić na swoje konto.  Gdyby było inaczej ty możesz zrezygnować z zastępstwa. Czasami gdy wyjeżdżamy  z domu np. na wczasy i nie mamy dostępu do internetu to w tedy dajemy jakiemuś zaufanemu graczowi oddajemy konto na zastępstwo.

Regulamin zastępstwa:

Zastępstwo

Tutaj możesz poprosić kogoś, aby zaopiekował się Twoim kontem w czasie Twojego urlopu. Ten gracz może się wtedy zalogować na Twoim koncie. Zastępca ma prawo oddać zastępstwo innej osobie. Podczas uaktywnionego zastępstwa, nie masz dostępu do Twojego konta. Masz jednak prawo w każdym dowolnym momencie do zakończenia zastępstwa.

Do 24 godzin po ukończeniu zastępstwa nie mogą mieć miejsca żadne wspólne akcje między kontem, na którym było zastępstwo i kontem zastępcy. Szczególnie są to:

  • Przesyłki surowców
  • Wzajemna grabież
  • Skoordynowane napady obu kont
  • Wysyłanie posiłków

Zostaw komentarz