Współpraca
Masz pomysł na wykorzystanie portalu eziny? Pisz do mnie!

Blog

eZiny - strefa wysokiej grywalności

Ograniczenia w pracy Supportu

plemiona5_100100

Cześć.

Nie dawno na Forum Plemion Kmic poinformował o ograniczeniach w pracy supportu, które wynikają z powodu tego, że jest teraz zjazd teamów wszystkich gier Innogames. Oto co napisał:

Drodzy Gracze,

w dniach 12-15 sierpnia odbędzie się zlot teamu Plemiona.pl (oraz innych teamów InnoGames), którego elementem będzie spotkanie z graczami, na które serdecznie zapraszamy – szczegóły tutaj.

Siłą rzeczy w tych dniach support będzie funkcjonował na „zwolnionych obrotach”. Na „dyżurze” (zarówno w administracji gry jak i forum) zostają jedynie pojedyncze osoby, więc proszę się liczyć z faktem, iż znacznie wydłuży się okres oczekiwania na jakąkolwiek odpowiedź ze strony supportu. Priorytetem będą odwołania od nałożonych banów (wysłane jako typ zgłoszenia „sprzeciw”, jeśli ktoś wyśle odwołanie jako „Pytanie” czy „Błąd” to musi się liczyć z parodniowym brakiem odpowiedzi), które będziemy się starali robić możliwie na bieżąco.

W okresie 12-15 sierpnia nie będą też rozpatrywane żadne zażalenia związane z problemami z kupnem kont premium. Niestety nie będzie dostępnej żadnej osoby mającej wystarczający poziom uprawnień by zweryfikować zaginione płatności. Proszę więc uzbroić się w parodniową cierpliwość w tej kwestii (i nie zamykać przypadkiem wysłanych zgłoszeń!) – natychmiast po zlocie będzie to pierwsza sprawa, którą się zajmiemy.

Dla formalności dodam, że wprawdzie w tym okresie nakładanych będzie może i mniej banów, jednak popełnione w tym czasie wykroczenia nie będą objętą żadną amnestią – po weekendowym wypoczynku członkowie teamu z nowym zapasem sił rzucą się do nadrabiania zaległości. 

Pozdrawiamy i… do zobaczenia (ze wszystkimi którzy wybierają się do Szczyrku)
Wasz team Plemiona.pl

TaKeT

Zostaw komentarz