Współpraca
Masz pomysł na wykorzystanie portalu eziny? Pisz do mnie!

Blog

eZiny - strefa wysokiej grywalności

Aktualizacja regulaminu handlu na forum!

swinka2_100100Regulamin handlu został zaaktualizowany, przedstawiam nowe podpunkty:

1.1 Aby utrzymać dział Handlu w miarę przejrzystym i użytkowym tak zwane Up-posty (permanentna aktualizacja swojej informacji przez opcję „Odpowiedz” i pushowanie jej w ten sposób do góry forum) dozwolone są tylko i wyłącznie raz na dobę (przyjmując, że doba trwa od 00.00 do 23.59).

1.3 Reguła Up-postów zaczyna obowiązywać w momencie, gdy rozpoczęliście nowy wątek, co oznacza, że Up-post w ten sam dzień jest niedozwolony.

1.6 Reklama sklepu przez zadowolonych klientów dozwolona jest wyłącznie poprzez edycję posta z zamówieniem po zrealizowanej transakcji. Odzielne posty typu „super klep”, „szybka dostawa”, „dziękuję za szybką relizację zamówienia” itp jako odzielne posty jest niedozwolona

4. Organizowanie licytacji

4.1 Rozpoczynając licytację pamiętaj o podaniu daty jej zakończenia. Często zapominacie o podaniu końca licytacji, co powoduje, że nie ma ona sensu i jest mało wiarygodna.
4.2 Maksymalny czas trwania licytacji wynosi 30 dni
4.3 Licytacja zobowiązuje zarówno ogłaszającego, jak i licytującego. Każde niewywiązanie się z licytacji którejś ze stron skutkuje ostrzeżeniem (dotyczy to również przypadków, gdy licytujecie na serwerach, na których nie gracie)

5.2 Licytacje nie zawierające daty zakończenia bez wcześniejszego uprzedzenia zostaną przeniesione do kosza
5.3 Wątki założone w niewłaściwych działach

Pełny regulamin jest tutaj.

Zostaw komentarz