Współpraca
Masz pomysł na wykorzystanie portalu eziny? Pisz do mnie!

Blog

eZiny - strefa wysokiej grywalności

Kolekcjoner Niesamowitości – więcej!

zieloneimperiumKolekcjoner Niesamowitości posiada w swej ofercie różne oferty bonusowe, nie są one jednak za darmo… W zamian za pakiety oczekuje kaktusów. Otrzymując bonus otrzymujesz go na okres 8 tygodni.

Swoją siedzibę ma w Działkowie i tam możesz sobie przejrzeć jego ofertę. Najedź myszką na wybrany bonus i rozpocznij przeglądanie. Znajdziesz tam takie informacje: koszty, warunki działania, korzyści danego bonusu.

W przypadku chęci wymiany na bonus, kliknij na opcję Wymień, dany bonus zostanie aktywowany i podświetlony na kolorowo. W podobny sposób postępuje się z chęcią przerwania, potem możesz rozejrzeć się za innymi bonusami.

Uwaga! Wraz z kliknięciem na opcję Wymień i potwierdzenie wymiany definitywnie aktywujesz dany bonus i jego działanie rozpoczyna się niezwłocznie. Niestety nie możesz wpierw zakupić bonusu, by dopiero później go aktywować.

W tym samym czasie mogą być aktywowane różnego rodzaju pakiety bonusowe, ale żaden z nich nie może być aktywowany podwójnie. Jeżeli więc posiadasz wystarczającą ilość kaktusów, możesz się oddać bonusowej gorączce!  Aktywne bonusy podświetlone są na kolorowo, nieaktywne są czarno-białe.

Zakup nasionek kaktusów:

W prawym dolnym rogu u Kolekcjonera znajduje się regał. Nie od razu możesz zakupić wszystkie bonusy.

Wykonując więcej questów szklarniowych odblokowujesz lepsze bonusy.

Po wykonaniu 10 questu z danej serii questów szklarniowych u kolekcjonera Hobolskiego będzie można zakupić nasionka danego kaktusa, jednakże tylko tyle, ile questów szklarniowych do tej pory się wykonało.
Po zakończeniu danej serii questów u Bolka będzie można zakupić zaś tyle nasionek, ile dusza zapragnie.

1 Response

  1. Pingback : Aktualizacje serwerów #19.10.2010 już są! | Zielone Imperium!

Zostaw komentarz