Współpraca
Masz pomysł na wykorzystanie portalu eziny? Pisz do mnie!

Blog

eZiny - strefa wysokiej grywalności

Kolejna aktualizacja w drodze !

zielony_swiatDrodzy Krasnale !

Mamu dla was wiadomość, tym razem już dobrą.

Sona na forum gry poinformowała nas, że kolejna aktualizacja jest już w drodze !

W niej między innymi wprowadzona będzie możliwość budowy nowego cudy – z muchomorów !

Przeczytajcie sami :

Drodzy Krasnoogrodnicy!

Z przyjemnością pragniemy Wam oznajmić, że w najbliższym tygodniu zostanie na polskie serwery wgrana kolejna aktualizacja przynosząca ze sobą między innymi nowy cud świata – Muchomorowo.

Cud świata Muchomorowo funkcjonuje podobnie, jeżeli chodzi o produkty, lecz troszkę inaczej, jeżeli chodzi o system wynagrodzeń.
Podobnie jak w przypadku orzechów kokosowych i palm mamy tutaj grzybnię, którą można posadzić w ogródku, aby wyhodować z niej muchomora lub zakupić „gotowe” muchomory na Farmie Brandolfa w Zielonej Dolinie.
Podobnie jak orzech kokosowy grzybnia zajmuje 4 miejsca w ogródku i przy zbiorze daje jednego muchomorka zbioru.

Jeżeli zaś chodzi o nagrody, to pilni Krasnoogrodnicy budujący Muchomorowo będą częściej nagradzani za swoje wysiłki, aby piękna osada służąca rekreacji w wolnym czasie powstała jak najszybciej. Już po wzniesieniu jednej trzeciej cudu sumienni pracownicy otrzymają brązowy puchar, a po osiągnięciu 66% zaawansowania budowy – srebrny puchar.
Na wypadek usunięcia gracza z gildii przed zakończeniem budowy Muchomorowa otrzymuje on 75% swoich grzybków z powrotem, lecz traci ewentualnie uzyskane brązowe i srebrne puchary. W tym przypadku sprawdzane jest również, czy gildia w dalszym ciągu spełnia warunki posiadania pucharu (33% lub 66% postępu budowy cudu świata). Jeżeli odpowiedź jest negatywna również pozostali członkowie gildii utracą uzyskane puchary.
Na wypadek wystąpienia/ usunięcia gracza z gildii po zakończeniu budowy cudu świata puchar pozostaje zarówno w jego posiadaniu, jak i w posiadaniu pozostałych członków gildii.

Szef gildii może zadecydować o aktywacji obydwu cudów świata w tym samym czasie, jeżeli uważa, że jego podwładni Krasnoogrodnicy mają potencjał i motywację do jednoczesnej budowy dwóch cudów świata. Interesującą możliwością jest bezpłatna wymiana palm na muchomory i odwrotnie, której można dokonać w siedzibie gildii. Niestety niemożliwa jest wymiana tylko części produktów, dlatego też należy dobrze się zastanowić, przed podjęciem tak ważkiej decyzji. Wymiana produktów jest możliwa tylko i wyłącznie w przypadku tych materiałów, które nie zostały jeszcze wręczone na budowę cudu świata. Jak bardzo zaawansowane są w budowie cudu świata inne gildie zobaczyć można w rejestrze gildii pod warunkiem, że biorą one udział w budowie cudu świata.

Jak z pewnością większość z Was już wie, u Kolekcjonera Niesamowitości Bolka Hobolskiego można wymienić wyhodowane kaktusy na pakiet bonusowy, który przy każdych 10 wręczonych na budowę cudu świata palmach, a po aktualizacji i muchomorach dodaje 1 sztukę produktu. Na wypadek usunięcia gracza z gildii otrzymuje on 75% zwrotu wszystkich palm/ muchomorów. Na wypadek rozwiązania gildii wszyscy jej członkowie otrzymują 100% zwrotu wręczonych na budowę cudu świata produktów, jednakże produkty bonusowe nie są w tym przypadku zwracane.

Kolejną zmianą, którą niesie ze sobą aktualizacja jest możliwość wymiany w ramach pakietu bonusowego zakupionego u Bolka Hobolskiego zbadanych w Centrum Działkowym roślin również na te, które zostały już zbadane do pewnego poziomu. Inaczej mówiąc – możliwa będzie wymiana poziomów zbadanych dotychczas roślin.

Dodatkowo dla posiadaczy konta premium zostanie wprowadzona w Zielonej Dolinie opcja szybkiego zakupu roślin potrzebnych do wykonania questów szklarniowych. Za pomocą opcji ‚dropdown’ posiadacze konta premium będą mogli w prosty i wygodny sposób dokonać zakupu brakujących im jeszcze do wykonania questów produktów.
W celu dokonania szybkiego zakupu należy kliknąć na nazwę questu umieszczoną na ukrytej tablicy w Zielonej Dolinie lub Działkowie.

Pozdrawiamy

Zespół ZI

Miejmy nadzieję, że aktualizacja zostanie wprowadzona jak najszybciej !

2 Responses

Zostaw komentarz