Współpraca
Masz pomysł na wykorzystanie portalu eziny? Pisz do mnie!

Blog

eZiny - strefa wysokiej grywalności

Pytania i odpowiedzi dot. drugiego regału

palmaDziwna rzecz jest w Zagubionej Wyspie, po osiągnięciu 11 poziomu – Arbuzomaniak … koniec. Brak miejsc na półce. Oczywiście można nabyć regał kupując konto premium i kupując regał za 10 000 pT. Druga opcja to zrobić 45 questa.

Hybryda wypowiedziała się na ten temat.

Odnoszę wrażenie, że jest luka w FAQ, gdyż nie jest możliwe aby drugi regał był dostępny aż za odległy Quest(Przypominam,że nie ujawniamy publicznie Questów) lub przy koncie premium. Stawiam na to, że coś umknęło programistom.
Osobiście obiecuję coś więcej dowiedzieć się na ten temat, bo kto zechce przez pół gry wysyłać do siebie produkty, a na konto premium, jak nie patrzeć, nie każdego stać co miesiąc. I to do tego aż 40 monet.

Nadeszła także odpowiedź z supportu…

Witaj Hybryda,

To nie jest błąd, taka była pierwotna idea programisty. Nie jest tajemnicą że ZW bazuje na tym samym silniku co ZI. W ZI do czasu aktualizacji ze szklarniami sytuacja z regałami była identyczna, zmieniliśmy to dopiero w ostatnim czasie.
Nie możesz generalnie WF i ZW do siebie porównywać, chronologicznie ZW jest najstarszą grą i w jej historii zmienił się też zespół programistów. Obecnie trwają prace nad jej modyfikacją, ale tymczasem rozwiązanie jest takie jak niżej napisałaś jeśli ktoś nie chce wydawać pieniędzy na premium.

Pozdrawiam
Bademeister

Czyli pozostaje czekać na modyfikację gry. Bądźmy w dobrej myśli!

Zostaw komentarz