Współpraca
Masz pomysł na wykorzystanie portalu eziny? Pisz do mnie!

Blog

eZiny - strefa wysokiej grywalności

UWAGA na fałszywe promocje w grze!!!

twardzielOstatnio Migotka poinformowała nas na forum, że w grze pojawiło się co raz to więcej oszustów, którzy próbują od nas wyłudzić hasła!

Oto jej wpis: „W odpowiedzi na dochodzące mnie informacje, nt. ostatnich kradzieży kont spowodowanych fałszywą promocją świąteczną na grzybki, informuje, że Administracja nigdy nie rozpowszechnia news’ów w formie nieoficjalnej, tj. nigdy za pomocą skrzynek pocztowych gry, bądź wiadomości PW na forum.
Wszelkie informacje pochodzące od Administracji ogłaszane są oficjalnie, bez wyjątku, na forum gry.

Bez względu na wszystko, proszę nie ujawniać osobom trzecim swoich haseł (nawet Administracja nie powinna o to prosić). Wszelkie próby wyłudzania haseł należy zgłaszać na adres: support@sfgame.pl

Jednocześnie ostrzegam, że Migotka (Administrator Gry) figuruje tylko na forum. W grze Administracja nie posiada oficjalnych kont.
Od tej pory nazwy kont: Migotka oraz Kopytko (w grze) zostają zastrzeżone.
Z tego względu, wszystkie konta w grze, które będą posiadały nazwy mylnie wskazujące na Administrację będą musiały zostać zmienione.

Jednocześnie informuję oszustów, którzy wymuszają hasła i okradają konta, iż dopuszczają się czynu karalnego. Wydaje się im, iż są przebiegli i nie można ich namierzyć. Niech się jednak nie zdziwią jak kiedyś do ich domów zawita policja.”

Tak więc prosimy o nie odpowiadanie na różne wiadomości typu podaj hasło do gry.

Źródło: Forum SFgame

_________________________________________

Pozdrawiam Andrzej


Zostaw komentarz