Współpraca
Masz pomysł na wykorzystanie portalu eziny? Pisz do mnie!

Blog

eZiny - strefa wysokiej grywalności

Kiedy warto kupić usługi premium w grzeBigpoint Logo

Jak wiadomo część z graczy kupuje konta premium w grach przeglądarkowych. Za prawdziwe pieniądze można dostać w grze od dodatkowego pola, na którym można sadzić więcej roślin w Zielonym Imperium po większy zapas energii w The West. Jednak jaki moment jest najodpowiedniejszy na zakup usługi premium? W tym wpisie znajdziecie kilka wskazówek na to jak go rozpoznać.
Większość gier przeglądarkowych powstaje w zagranicznych firmach, więc za usługi premium płaci się złotówkami, które są przeliczane na euro. Dlatego warto śledzić kurs euro. Podam wam przykład.

Dziś kurs euro wynosił 3.89 zł czyli był dość wysoki dlatego zdecydowałem się na zakup usługi premium w grze The West. Wybrałem zapłatę przez PayPal i opcję 400 bryłek złota za 4,90 euro czyli wg. producenta gry za 24,99 złoty po starym kursie. Sytuacja na screnie nr.1

screen nr 1 (powiększ)
paypal1

Sfinalizowałem zakup usług premium w zwyczajowy sposób, zalogowałem się do PayPal i opłaciłem fakturę 4,90 EUR. System PayPal sam przeliczył aktualną wartość euro i pobrał z mojego konta -19,64 zł.
Jak widać dzięki wysokiemu kursowi euro oszczędziłem na tej transakcji 5,35 zł – niewiele ale zawsze to 5 zł do przodu. Sytuacja na screenie nr. 2.

screen nr 2 (powiększ)
paypal2

Mam nadzieję, że niniejsza wskazówka przyda się wam podczas kupna usług premium w grach.

Zostaw komentarz