Współpraca
Masz pomysł na wykorzystanie portalu eziny? Pisz do mnie!

Blog

eZiny - strefa wysokiej grywalności

Nowa sekcja- The West

kowboy1Cześć!

Jak widzicie na ezinach pojawiła się nowa sekcja o grze przez przeglądarkę, która zwie się The West (TW). Jak na razie to ja będę redaktorem tej sekcji, ale możliwe, że ktoś dołączy i będzie pisał newsy ze mną.

O TW będę się starał opisać jak najwięcej i pomogę wam poznawać tą wspaniałą grę.

Jutro postaram się opiać wam moje konto. Nie macie się co nastawiać na jakieś świetne konto, bo nie tak dawno zacząłem grać w TW. Zdradzę jedynie, że mam 53 lvl na świecie 12.

O grze:

TW zostało założone przez firmę innogames czyli zaożycieli plemion i grepolis.

Gra jest osadzona na dzikim zachodzie czyli westernowe klimaty. Na początku możemy wykonywać proste prace typu zbieranie liści tytoniu bądź zbieranie trzciny cukrowej. Bez konta premium można zlecić 3 prace maksymalnie po 2 godziny. Po osiągnięciu 10 lvl można ustawić sobie klasę postaci. Do wyboru są cztery klasy postaci o, których napiszę w najbliższym czasie.

W The West są również zadania, które można przyjąć w saloonie. Szefem tego baru jest Henry Walker.

To jego wam przybliżę, ale pełna recenzja tej osoby będzie później tak samo jak z innymi fikcyjnymi osobami, które dają nam różne zadanie i oczywiście wynagrodzenie :)

Za barem stoi Henry Walker, barman oraz właściciel saloonu. Jest on grubawym mężczyzną koło pięćdziesiątki.

Możesz zauważyć, że ma on blizny na całym ciele. Szczególnie po jego rękach można poznać, że w przeszłości musiał przeżyć mnóstwo przygód. Henry Walker ma miłą twarz oraz przyjemny głos.

Źródło zdjęcia: The West

3 Responses

  1. andrzej

    Ok! Szukanie prac jest bardzo proste. Opiszę to w następnym newsie.
    Aby znaleźć pracę należy nacisnac na kule ziemską która znajduje się w lewy dolnym rogu na pasku i pokarze nam się mapa.
    Po prawej stronie mapy widac legende, a na dole widać spis prac (wybrać pracę) i po wybraniu pracy na mapie pojawią się na mapie jasno niebieskie kropki. Najlepiej wybrać tą najblizszą bo najkrótsza droga :)

    Łukasz jaki świat???

Zostaw komentarz