Współpraca
Masz pomysł na wykorzystanie portalu eziny? Pisz do mnie!

Blog

eZiny - strefa wysokiej grywalności

Pojedynki w The West- rozwój postaci

indianin3Pojedynki są znakomitym źródłem punktów doświadczenia gdy rozpoczynamy grę. dzięki nim łatwo można awansować na wyższy poziom.

Jeżeli chcemy aby pojedynki nadal były źródłem expa należy dobrze rozdawać skille. Ponieważ gdy osiągniemy poziom 10 przychodzi wybrać klasę postaci. Do pojedynkowania najlepszymi klasami są zawadiaka oraz żołnierz.

Jak rozwijać naszą postać pod pojedynki?

  • Najważniejszą rzeczą w pojedynkowaniu się są odpowiednie umiejętności. Zaplanuj swoją postać, pojedynkując się sprawdzaj w raporcie czego Ci brakuje. Może za rzadko trafiasz, lub unikasz ciosów ?
  • Jeśli nastawiasz postać tylko lub głównie na pojedynki, błędem jest rozdawanie cech we wszystko. Postaraj się trzymać kilku umiejętności i je właśnie rozwijaj.
  • Każda umiejętność pojedynynkowa zwalcza inną taką umiejętność. Zaskoczenie – Taktykę, Strzelanie – Refleks, Siła uderzenia – Odporność, Celowanie – Unik, i odwrotnie.
  • Bardzo ważny jest też odpowiedni ekwipunek. Dobierz jak najlepszy, staraj się kupować głównie te rzeczy, które zwiększają Ci umiejętności pojedynkowe
  • Pamiętaj o tym, że różne stroje są na różne okazje. Zmieniaj sprzęt w zależności od czasu i osoby z którym się pojedynkujesz. Jeden strój jest lepszy do ataku, inny do obrony.

Źródło: Wiki The West

Zostaw komentarz