Współpraca
Masz pomysł na wykorzystanie portalu eziny? Pisz do mnie!

Blog

eZiny - strefa wysokiej grywalności

W poszukiwaniu zaginionego świata cz. 2

Niedawno na forach gier Upjersu: Wolni Farmerzy, Zagubiona Wyspa i Zielone Imperium administracja w postaci, kolejno: Neiel, Bademeister podali dalszy ciąg opowiadania dot. nowej gry Upjers.

…a wydarzyło się to na samym początku dawno minionego i zapomnianego czasu, ery, której echo nieustannie odbija się w mitach i legendach przenoszonych przez niezliczone pokolenia, o świecie którego resztki słabym żarem wciąż tlą się w głębi każdej duszy. Wówczas to, na początku wszystkich początków, fundamenty świata pełnego harmoni i równowagi zostały wstrząśnięte przez katastrofalne w skutki odkrycie … był nim magiczny amulet, który jak powiadają legendy krył w sobie niewyobrażalne moce. Owo odkrycie zmieniło bezpowrotnie istniejące oblicze świata. Jego doskonały porządek i harmonia legły w gruzach a równowaga Dobra i Zła została na zawsze zachwiana. Świat rozpadł się na dwa bieguny. Na jednym krańcu ludzie Dobrzy łączyli siły, aby twórczą energię skoncentrować na przywróceniu w swoich miastach raju na ziemi, podczas gdy ci w duszach których zapanowało zło, wiedzeni niskimi instynktami, znaczyli swą drogę krwią i ogniem siejąc strach i zniszczenie w podbitych krainach.

W tych mrocznych czasach nieprzezwyciężonych przeciwieństw, miał miejsce początek poszukiwań jednoczącej mocy, która mogła powstać jedynie za pomocą niezwykłej kombinacji magicznych amuletów przywracającej raz naruszoną równowagę i porządek świata …

2 Responses

Zostaw komentarz