Współpraca
Masz pomysł na wykorzystanie portalu eziny? Pisz do mnie!

Blog

eZiny - strefa wysokiej grywalności

Błąd bazy danych na serwerze 21 | Problemy z serwerami Upjers

piekielne_kretyDzisiejszego ranka, około godziny 5:40 logując się na serwerze 21 Zielonego Imperium zobaczyłem kolejny komunikat, tym razem o awarii bazy danych. W komunikacie napisane było także to, że problem zgłoszony został już technikom. Jeszcze chwilkę później zalogowałem się na serwerze 4 i wszystko przebiegło bez problemów, zebrałem plony, i posadziłem kolejne plony, chwilę później wyszedłem do szkoły.

Po powrocie, przy próbie zalogowania się na serwer 21, wyskoczył komunikat o nieistniejącym koncie, zaś na 4 zalogowałem się bez problemu. W celu znalezienia opisu problemu, udałem się na forum gry, sonka napisała wiadomość, o tym, że są problemy z serwerami Zielonego Imperium, Wolnych Farmerów jak i Zagubionej Wyspy.

Z powodu zaistniałych problemów technicznych naszego hostera, w dniu dzisiejszym serwery wolnych farmerów, zielonego imperium oraz zagubionej wyspy dostępne będą tylko w ograniczonym stopniu. Nasi technicy w pocie czoła pracują nad usunięciem powstałego błędu i przywróceniu pracy serwerów do normalnego trybu.

Zostaw komentarz