Współpraca
Masz pomysł na wykorzystanie portalu eziny? Pisz do mnie!

Blog

eZiny - strefa wysokiej grywalności

Event: Sto lat! Wielka akcja obrzucania się ciastem w FARMERAMIE!

winnerCześć!
Trochę długo tu nie pisałem. W tym artykule opiszę jakie eventy były w czasie urodzin Farmeramy! A więc event rozpoczął się 21 stycznia. Pierwsza wiadomość w wątku z eventem wyglądała tak:

Witaj farmerze!

Pieje kogut w niebogłosy,
stojąc na płocie o torcie coś głosi.
W Farmeramie nadchodzi czas świętowania,
a dla zwierząt to pora figlowania.
Wszyscy cieszą się niezmiernie,
Dołącz do nas i baw się nieprzeciętnie.

HUURRRA! Zbliżają się pierwsze urodziny Farmeramy! Nasza ekipa szykuje już pomału serpentyny, a i tort już zamówiony. Ty także możesz z pompą obchodzić urodziny Twojej ulubionej gry i to od 24.01.2011!

Co Cię czeka? Tort, tort i jeszcze raz tort! Weź udział w akcji obrzucania się tortami! Jak sobie to wyobrażamy?

Poprzez funkcję rozsyłania prezentów rozdajesz swoim znajomym i sąsiadom kaloryczne, kremowe, super smaczne i grube kawałki tortu z bitą śmietaną. I na sto procent także i Ty otrzymasz kilka kawałków! Nawet sąsiedzi z licencji na sąsiedztwo są w doskonałym nastroju do świętowania i rozdają torty bez końca.

A najlepsze jest to, że w grze można znaleźć tortową armatę, która zaopatrzy Cię w porządne kawałki tortu. Także w farmerskim kole fortuny i asortymencie sklepu farmerskiego natkniesz się na ten smakołyk.

Najważniejsze jest to, aby nazbierać jak największą ilość kalorii! Dzięki kawałkom tortu zapewnisz sobie super nagrody i tylko od Ciebie zależy, czy chcesz wygrać super odlotowy przedmiot, czy też zamierzasz rozparcelować swoje kalorie na wszystkie niespodzianki.

W akcji obrzucania się tortem wszyscy farmerzy dążą do tego samego celu! Wszyscy wspólnie wygrywacie niezliczoną ilość kalorii i w zamian za to nagradzani będziecie w 4 etapach! Aby to zrealizować, umieściliśmy w grze licznik: jeżeli wszyscy farmerzy będą razem pilnie zbierać kalorie, wprowadzimy dodatkowe super nagrody.

W mieście wzniesiona zostanie wspaniała tortowa budowla – jak w krainie mlekiem i miodem płynącej!

Tutaj otrzymasz super nagrody za uzbierane kalorie.

A tak na marginesie, to z okazji urodzin FARMERAMY będziesz mógł w warsztaciku rozbudować jedną zagrodę w jubileuszowym stylu – odkryj sam, o którą chodzi. To niespodzianka!

A zatem, zabieraj się do dzieła!

Możecie również obejrzeć film gdzie autorzy gry mówią na temat 1 urodzin: http://www.youtube.com/watch?v=_7XNKuacgks&feature=player_embedded#at=23

24 stycznia był mały problem z eventem ale programiści uporali się z nim. Pierwszym prezentem było 1900 kalorii. Dzisiejszego dnia mamy do urządzenia własny herb.

Dziękuję i pozdrawiam,
Rafał

Zostaw komentarz