Współpraca
Masz pomysł na wykorzystanie portalu eziny? Pisz do mnie!

Blog

eZiny - strefa wysokiej grywalności

Garaż

7Garaż to dodatkowa forma zarobku pieniędzy, punktów i … pacjentów. Zacznijmy od początku. Najpierw trzeba się wybrać do miasta, robisz to klikając na wózek inwalidzki, potem na Katarowice. Garaż znajduje się w północnej części miasta, na środku miasta. Należy kliknąć na kółko. Naszym oczom ukaże się wnętrze garażu.

Garaż jest podzielony na dwa panele. Po lewej stronie znajduję się obrazek aktualnego pojazdu – w tym wypadku jest to wózek inwalidzki, a po prawej stronie są:

  • opis zadania,
  • przycisk rozpoczynający,
  • ilość punktów i pieniędzy za zadanie.

Należy kliknąć na rozpocznij, zadanie rozpocznie się, pojawi się także odliczanie. Możemy zamknąć okno krzyżykiem i wrócić za 25 minut. Po tym czasie pojawi się okno informacyjne z gratulacjami, zamykamy je także krzyżykiem. W podobny sposób postępujemy z pozostałymi siedmioma zadaniami.

Nie trzeba ich robić, lecz nagrody są tak przydatne, że warto. Po wykonaniu wszystkim ośmiu questów, możemy się spodziewać ośmiu dodatkowych pacjentów, a po wykonaniu wszystkim 2000 questów, otrzymujemy czwarte piętro szpitala, za darmo i całkowicie oczyszczone. Wizualny pasek postępu questów znajduje się na mapie.

    Zostaw komentarz